Любить пірнати і ловити рибу: Найбільш рідкісний кіт у світі зачаровує

Названий кіт, який має дуже рідкісну для котячих особливість, – він не уявляє собі життя без водної стихії, підкорювачем якої і є. Кіт-рибалка (крапчастий кіт) - це рідкісний випадок, коли кіт абсолютно не боїться води. Він чудово відчуває себе, занурюючись в неї.

Любить пірнати і ловити рибу: Найбільш рідкісний кіт у світі зачаровує - today.ua

Вчені-зоологи вважають кота-рибалку дуже красивою, незалежною і граціозною твариною, яка воліє жити в затишних місцях. Цей вид відрізняється потужною мускулатурою, високою швидкістю і гарною спритністю. Вага тварини нерідко досягає 15 кілограм.

Головна фізіологічна особливість кота-рибалки – наявність перетинок між пальцями. Саме завдяки їм кіт здатний пересуватися у воді, а також захоплювати лапами здобич. Також тварина здатна пірнати і завдяки особливій будові ніздрів на довгий час затримувати дихання.

Живуть ці коти в лісах поблизу водойм. Вони здатні годинами вистежувати свій улов, приманювати риб, намагаючись привернути їх увагу своєю поведінкою. Вони завжди готові стрибнути у воду. Якщо рибалка не принесла результатів, крапчасті коти запросто зловлять краба і поласують їм.

https://youtu.be/-W7G7MJPX_U

Раніше був названий самий маленький у світі кіт, який став справжньою зіркою YouTube.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru