Тіна Кароль заспівала дуетом з молодим красенем

289
Тіна Кароль заспівала дуетом з молодим красенем - today.ua

Українська співачка і наставниця вокального проекту “Голос країни” Тіна Кароль поділилася на своїй сторінці в Instagram фрагментом відео з одним із учасників шоу, який не пройшов “сліпі прослуховування”, але справив на зірку велике враження.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Шоу «Голос» завжди неочікуваний не тільки для учасника, але й для тренерів. Я зібрала команду до того, як Назар вийшов на сцену. Менше, що я могла тоді зробити – це заспівати з ним на сцені. Але я щиро вважаю, що цього замало. Назаре, я обіцяю, що допоможу тобі заспівати ще. Інколи поразка стає перемогою. Вірте в себе за будь-яких обставин! Майбунє музики України в наших руках!

Публікація від Tina Karol (@tina_karol)

Тіна Кароль заспівала дуетом з молодим виконавцем Назаром Ільчішеним, який під час ефіру виконав хіт Христини Соловій “Фортепіано”, акомпануючи на роялі. До артиста ніхто не повернувся, але Тіна Кароль була просто зачарована його голосом і вокальними даними.

“Я вважаю, що я не дочекалася тебе. І хочеться зробити якийсь реванш. Мені хочеться прозвучати з тобою, заспівати. Це буде імпровізація. Реальний талант”, – сказала зірка, піднявшись на сцену до хлопця.

“Шоу “Голос” завжди несподіваний не лише для учасників, але і для тренерів. Я зібрала команду до того, як Назар вийшов на сцену. Найменше, що я могла тоді зробити – це заспівати з ним на сцені. Але я щиро вважаю, що цього мало. Назар, я обіцяю, що допоможу тобі заспівати ще. Іноді поразка стає перемогою. Вірте в себе при будь-яких обставин! Майбутнє музики України в наших руках!” – звернулася співачка до хлопця.

Шанувальники артистки підтримали її у прагненні допомогти молодому таланту і зазначили, що дует був просто прекрасний.

“Дуже гарно заспівали! І дуже шкода, що цього хлопця ніхто не взяв у свою команду”, “Найбільш проникливий виступ. Я розплакалася. Спасибі за емоції, Тіна”, “Це було так душевно і гарно”, “Дуже подобається, як звучить. Дякую за світло!” – відзначили фоловери.

Today.ua повідомляв, що в наступну неділю, 10 березня, у шоу “Голос країни” розпочнуться “вокальні бої” конкурсантів за перемогу.