Учасниця “Голосу країни” переспівала переможницю “Євробачення”

880
Учасниця "Голосу країни" переспівала переможницю "Євробачення" - today.ua

У сьомому випуску шоу “Голос країни” зіркові тренери зібрали команди, і вже в наступну неділю, 10 березня, ми побачимо “вокальні бої” конкурсантів за перемогу.

Серед яскравих учасників цього випуску глядачам і суддям запам’яталася дівчина з міста Кам’янець-Подільський – Вікторія Олійник. Надихнувшись переможницею “Євробачення 2018” Неттою Барзілай, дівчина прийшла на шоу виконати її переможний хіт Toy. У майбутньому Вікторія хоче представляти на “Євробаченні” нашу країну.

На жаль, за два дні до зйомок програми з дівчиною стався неприємний випадок – вона зламала ногу і на сцені виступала в гіпсі, сидячи на стільці. Але це не завадило їй справити враження на суддів. Свої крісла розгорнули Потап і Монатік, і Вікторія зробила свій вибір на користь Монатіка.

“Я буду впевнено йти до своєї мети і заберу те, що належить мені. Я доведу всім, чого я варта”, – впевнено заявила Вікторія.

Завдяки тому, що тренери шоу – Тіна Кароль, Дан Балан, Дмитро Монатік і Потап – попросили продюсерів додати по одному додатковому місцю в їх команди, у сьомому випуску вони змогли забрати до себе ще по одному талановитому вокалісту. Не використав можливість “екстра-місця” тільки Потап.

Останньою учасницею цьогорічного сезону проекту стала 37-річна Оксана Муха, яка підкорила зал своїм вокалом, схожим на відому українську співачку, яка жила і співала в Америці – Квітку Цісик. Оксана обрала команду Дана Балана. На цьому сліпі прослуховування завершилися.

Today.ua повідомляв, що учасником “Голосу країни” став Сергій Костецький, який у 2007 році став переможцем шоу “Танці з зірками”.

загрузка...