Таїсія Повалій вперше стала бабусею

Народна артистка України Таїсія Повалій, яка відмовилася від ювілейного концерту в Києві, вперше стала бабусею. Її єдиний 36-річний син Денис Повалій нарешті став батьком. Хто саме народився у Дениса і його дружини Світлани — хлопчик чи дівчинка, поки що невідомо.

Таїсія Повалій вперше стала бабусею  - today.ua

Про поповнення в родині Повалій стало відомо з Instagram-аккаунта сина співачки, який розмістив публікацію, прикріпивши фото вагітної дружини.

"Знали б ви як довго я боявся продовжити рід. "Це ж така відповідальність" — говорив внутрішній демон — "Ти більше ніколи не будеш належати собі", "Ти недостатньо сильний/багатий/здоровий" та інші сумніви хлопчика — не чоловіка з великої літери — але потім мене осінило", - написав Денис Повалій.

Таїсія Повалій вперше стала бабусею

Також він зазначив, що щиро радий малюкові і йому не віриться в те, що він став батьком:

"Мені не віриться, що настав цей день, коли вже до мене будуть звертатися "Тато, дай", "Тато, навчи і я сильний, як ніколи". Спасибі тобі, прекрасна, турботлива і вірна дружина, що вибрала саме мене з сотень претендентів", - додав новоспечений батько.

Про те, що Таїсія Повалій готується стати бабусею, стало відомо ще в лютому місяці.
Тоді син співачки Денис опублікував у соцмережі фотографію, де був зображений тест на вагітність з позитивним результатом. Після чого в мікроблозі артиста не з'являлися кадри з вагітною дружиною.

Таїсія Повалій вперше стала бабусею
Як відомо, Денис познайомився зі своєю дружиною Світланою в соцмережі. Кілька років вони жили в цивільному шлюбі і у 2015 році пара одружилася.
Раніше повідомлялося, що Таїсія Повалій остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на 10 грудня у Палаці "Україна".

ДЖЕРЕЛОhochu.ua