Московський патріархат готує захоплення храму ПЦУ в Криму, – Євстратій

453
Московський патріархат готує захоплення храму ПЦУ в Криму, - Євстратій - today.ua

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Євстратій (Зоря) на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що Московський патріархат готує захоплення храму ПЦУ в Криму. Євстратій зазначив, що в Криму можуть закрити головний храм помісної української церкви – храм святих Володимира і Ольги в Сімферополі.

“Архієпископ Климент з віруючими собору святих Володимира і Ольги у Сімферополі потребують в загальній молитві – окупанти направили припис про “звільнення приміщень”. Єдиному українському православному храму в цьому місті загрожує знищення. Очевидно, що це помста Москви, в тому числі за правозахисну діяльність владики”, – повідомив Євстратій.

За словами Євстратія, це не єдине храмове приміщення ПЦУ в Криму, але головний храм півострова і центр єпархії.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент повідомив, що припис з вимогою звільнити приміщення храму святих Володимира і Ольги в Сімферополі надійшло від так званого “міністерства майнових і земельних відносин Криму”.

Архієпископ Климент зазначив, що припис не має “терміну виконання”.

Нагадаємо, Православна церква України (ПЦУ) створила православну місію допомоги жертвам порушення прав людини і українцям, незаконно позбавлених волі в Росії. Про це стало відомо за підсумками першого засідання Священного синоду ПЦУ. За словами предстоятеля ПЦУ митрополита Київського Епіфанія, керувати місією призначений архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

загрузка...