Суд у Києві не прийняв “скаргу“ Тимошенко на Порошенка

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва вирішив відхилити позов кандидата у президенти України, лідерки партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко до іншого кандидата у президенти, діючого очільника держави Петра Порошенка.

Суд у Києві не прийняв “скаргу“ Тимошенко на Порошенка  - today.ua
Юлія Тимошенко. Фото ba.org.ua

Як йдеться у рішенні суду, позовну заяву позивача щодо проведення відповідачем передвиборної агітації з порушенням законодавства вирішено повернути особі, яка її подала, оскільки документ поданий з порушення вимог ст.169 КАС України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та може бути оскаржена.

Як стало відомо, позов Юлії Тимошенко стосувався того, що Петро Порошенко нібито використовує свою посаду для здійснення незаконної агітації. У якості прикладу лідерка "Батьківщини" привела форум "Відкритий діалог" в Палаці спорту, де кандидат у президенти виголошував свою передвиборну програму, а його безоплатно транслювали три телевізійні канали. Адже на сайті глави держави ця подія позиціонувалася як захід за участю глави держави, а не кандидата в президенти.

Тимошенко бажала, щоб за допомогою суду ЦВК, щонайменше, оголосила Порошенку попередження і зафіксувала "факт нерівності" під час агітації.

Нагадаємо, раніше лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий закликав Тимошенко зняти свою кандидатуру з виборів на його користь.

Також ми писали про те, що лідером за витратами на пропагандистську діяльність стала партія "ВО "Батьківщина".

ДЖЕРЕЛОПрямий