НАЗК знайшло більше 200 порушень у фінансових звітах політпартій

НАЗК знайшло більше 200 порушень у фінансових звітах політпартій - today.ua
Loading...

За ІІІ квартал 2018 року 276 політичних партій подали до Національного агентства запобігання корупції відповідні звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. За цими звітами складено 221 адміністративний протокол. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

172 протоколи подані за статтею 212-15 КУпАП, тобто порушення встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку партії. 47 – за статтею 212-21 КУпАП – порушення встановленого порядку або строків подання звіту та 2 протоколи складені за невиконання вимог Нацагентства, згідно зі статтею 188-46 КУпАП.

За словами координатору напряму запобігання політичній корупції Наталії Корчак, це не остаточні цифри, оскільки робота над складанням адміністративних протоколів триває.

За її словами, найбільша кількість правопорушень – це порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії.

“Відповідно, адміністративні протоколи складені на внескодавців партії”, – повідомила член НАЗК.

Парламентська партія "ВО "Батьківщина" отримала найбільше внесків на фінансування статутної діяльності у ІІІ кварталі. Серед позапарламентських партій найбільше внесків зробили прихильники на підтримку партії "Основа".

Серед партій, які отримують державне фінансування, тільки "Блок Петра Порошенка "Солідарність" та "Опозиційний блок" витрачали кошти на утримання місцевих осередків.

Безумовним лідером за витратами на пропагандистську діяльність у ІІІ кварталі стала партія "ВО "Батьківщина". Серед позапарламентських партій найбільше на пропагандистську діяльність витратили у партії "Основа".

Нагадаємо, раніше Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло помилки у всіх поданих деклараціях кандидатів у президенти.

Київстар дарує абонентам гроші на мобільний рахунок: яку суму можна отримати
Київстар оновив умови користування однією з найпопулярніших своїх послуг “Екстра гроші”. Коли у абонента раптово закінчилися кошти на рахунку, він може скористатися цим сервісом та...
Популярна страва за 15 хвилин: рецепт апетитної та смачної пасти на вечерю
Паста карбонара – це одна з найпопулярніших італійських страв, яку дуже легко приготувати на будь-якій кухні. Для цього не потрібно особливих кулінарних навичок. Та й...
Тіни виявилося замало: ненаситний Дан Балан вирішив позалицятися до Насті Каменських
Дан Балан, який займає тренерське крісло у шоу “Голос країни” другий сезон поспіль, все більше продовжує епатувати глядачів. А можливо і не тільки глядачів, але...
Ідеальний макіяж для очей 2020: як навести красу за 3 хвилини
Однією з головних складових ідеального макіяжу є стрілки. Деяким дівчатам не так просто намалювати рівні і чіткі стрілки в домашніх умовах, тому вони і зовсім...
Трагедія в сім’ї відомої актриси Рязанової: помер єдиний син – актор Данило Перов
Раїса Рязанова, широко відома глядачам на усьому пострадянському просторі завдяки ролі Тосі у стрічці “Москва сльозам не вірить”, втратила єдиного сина – актора Данила Перова....