“Страху у вас взагалі немає?“: Тягнибок закликав Зеленського турбуватись про українців, а не турків

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок розкритикував президента Володимира Зеленського за намір відкрити ринок землі для іноземців. Свою думку з цього приводу Олег Тягнибок висловив на сторінці в Facebook.

“Страху у вас взагалі немає?“: Тягнибок закликав Зеленського турбуватись про українців, а не турків - today.ua

"Українці - на вихід. Держава - продається. То вже не жарти "95 Кварталу". А заява Президента України в Туреччині. Гарант наш турбується, що іноземний бізнес замало контролює Україну: і землі в них недостатньо, і підприємств стратегічних. Тож виправити ситуацію обіцяє вже до кінця року - відкрити ринок землі для іноземців і провести велику приватизацію", - повідомив Тягнибок.

Політик також звернувся до Володимира Зеленського із закликом турбуватись про українців, а не про турків.

"Пане Зеленський, страху у вас взагалі нема? Ви не про турків турбуватись повинні, а про українців! Про робочі місця, справедливі тарифи і розвиток економіки. Умови реалізації цього - українська земля в руках українців і державний контроль за стратегічними підприємствами. По-іншому бути НЕ може. Тому раджу схаменутися, доки не пізно. Або ви працюєте на українців, або дуже скоро полетите із посади вслід попередникам", - наголосив лідер "Свободи".

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив про плани провести в Україні земельну реформу, що дозволить відкрити ринок землі вже в 2020 році. Він також розповів, що в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею, і висловив сподівання, що таких компаній стане набагато більше.

Також лідер Радикальної партії Олег Ляшко розкритикував Зеленського за намір продавати українську землю. Політик назвав це "наймасштабнішою аферою в історії".