Справу Зайцевої передали до апеляційного суду

179
Справу Зайцевої передали до апеляційного суду - today.ua

У Харкові справу Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, засуджених до 10 років в’язниці за ДТП з шістьма загиблими, передано у виробництво Харківського апеляційного суду. Про це повідомили в прес-службі суду.

Зазначається, що головою з розгляду цієї справи став суддя Володимир Протасов. Постановою судді було відкрито провадження за апеляційною скаргою Зайцевої та її захисника Юлії Плетньової.

У прес-службі відзначили, що учасники провадження мають право протягом десяти днів подати заперечення на апеляційні скарги.

“Іншою постановою судді апеляційна скарга захисника Сергія Перепелиці щодо Дронова залишена без руху, оскільки вона не відповідає вимогам Кримінального процесуального кодексу України”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією суду, Перепелиці надано термін для усунення недоліків апеляційної скарги.

Нагадаємо, 26 лютого 2019 року Київський районний суд Харкова виніс вирок Олені Зайцевій та Геннадію Дронову. Фігурантів смертельної ДТП засудили до 10 років позбавлення волі.

Як відомо, смертельна ДТП в Харкові сталася 18 жовтня 2017 року. На перетині вулиці Сумської і провулка Мечникова відбулося зіткнення автомобіля Lexus 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, і автомобіля Volkswagen Touareg, за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення Lexus Зайцевої вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів, з яких 6 осіб загинуло.

загрузка...