Скільки заробив Порошенко за місяць: у Державному управлінні справами розкрили цифри

1717
Скільки заробив Порошенко за місяць: у Державному управлінні справами розкрили цифри - today.ua

Заробітна плата Президента Петра Порошенка за лютий склала 28 тис. гривень. Як відомо, ці кошти, як і решту свого заробітку, глава держави перераховує у благодійну організацію “Благодійний фонд Порошенка”.

“Заробітна плата Президента України П. Порошенка за лютий 2019 нарахована в розмірі посадового окладу – 28 000 гривень. Інших складових заробітної плати (надбавок, премій тощо) Президентові України не встановлено”, -повідомили в Державному управлінні справами.

Як зазначається, з цієї суми виплачено 5 460 гривень податків та зборів, а 22 540 гривень, що залишились, перераховані у відповідності до заяви Порошенка у визначений ним благодійний фонд.

За інформацією Державного управління справами, в 2018 і 2017 роках Президент віддав на благодійність по 270,5 тис. гривень зарплати, у 2016 році – 295 тис. гривень, а в 2014-2015 роках – близько 100 тис. гривень.

Таким чином, всього за час президентства Порошенко перерахував зі своєї зарплати близько 1 млн гривень у власний благодійний фонд.

При цьому заступник глави Адміністрації Президента Олексій Філатов, який також віддає всю свою зарплату на благодійні цілі, перераховує її благодійному фонду “Таблеточки”, який допомагає онкохворим дітям.

Today.ua повідомляв, що одним із найбільш високооплачуваних керівників в Україні є очільник правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв. Чиста зарплата керівника “Нафтогазу” становить 10 млн грн у місяць.

загрузка...