Схудла на 100 кг: як американці вдалося позбавитися від зайвої ваги

Американка Меган Маккормак з американського штату Оклахома схудла на 100 кілограмів заради своїх двох дітей, перед якими їй стало соромно. Маючи вагу 176 кілограмів при зрості 1,8 м, жінка забоялися стати посміховиськом в мережі і тому пішла на кардинальні заходи.

Схудла на 100 кг: як американці вдалося позбавитися від зайвої ваги  - today.ua

Меган Маккормак працювала менеджером в аптеці і почала набирати вагу через порушення режиму сну і харчування. Через тривалі робочі зміни вона могла на роботі голодувати цілими днями, а перед сном їла нездорову їжу, вживаючи за ніч до 2,5 тисячі калорій.

Жінка відчувала провину перед своїми дітьми через те, що не могла виходити з ними на вулицю і гуляти в парку розваг, адже вона навіть не помістилася б у візок американських гірок. Американка взяла себе в руки і почала активно займатися в спортзалі. Так їй вдалося скинути 57 кілограмів, але незабаром половина ваги повернулася.

[gallery size="medium" td_select_gallery_slide="slide" ids="102695,102696,102697,102698"]

У жовтні 2018 року Меган зважилася на операцію з шунтування шлунка. Вона також  продовжила заняття в спортзалі по п'ять разів на тиждень. Жінка почала їсти п'ять разів на день маленькими порціями і додавати в раціон білкову їжу. Результат американки приголомшив усіх. Їй вдалося схуднути на 101 кілограм.

Раніше повідомлялося, як на дієті з авокадо можна запросто схуднути на 3 кг за 2 дні.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua