Що робити, якщо спустило відразу два колеса

Автор: Міхєєнко Наталія

Сьогодні в Україні ніхто не застрахований від проколу колеса на трасі. Впевнена, що це на собі відчув кожен другий автомобіліст. Для мене - це проблема. А бувають такі ситуації, що спустило відразу два колеса. І що робити? Адже запаска, як правило, лише одна.

Що робити, якщо спустило відразу два колеса  - today.ua

В автосервісі знайомі хлопці порадили перейти на шини з унікальною технологією Run flat, які дозволяють проїхати на спущеному колесі до найближчої станції техобслуговування. Але ці шини мають один недолік. Якщо ви прокололи таке колесо, то ви можете навіть не знати про це і продовжувати керувати автомобілем на високій швидкості.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще варто закинути в автомобіль спеціальний герметик для автошин. Він допоможе вам швидко закрити прокол на колесі. Але такий засіб підходить не всім. До автомобіля з підвищеним тиском в колесах не варто застосовувати цей засіб - не подіє. При виборі герметика варто бути уважним - він повинен підходити до температури повітря. Але це не 100-процентна гарантія розв'язання проблеми, є ймовірність, що тиск буде падати. Тому їхати слід акуратніше і повільніше, постійно перевіряти тиск в шині.

До речі, за проколоті шини можна отримати компенсацію.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину