За участь у зйомках новорічного звернення Зеленського дітям заплатили по 500 гривень

Діти, які знялися в новорічному зверненні Володимира Зеленського, працювали в кадрі не безкоштовно. Вони отримали за участь в зйомках по 500 гривень, розповіли ЗМІ.

За участь у зйомках новорічного звернення Зеленського дітям заплатили по 500 гривень - today.ua

Пошук юних партнерів для президентського новорічного звернення здійснювало кастингові агентство "Лот". Кастинг дітей був оголошений 25 грудня. В оголошенні не йшлося про те, що діти потрібні для зйомок у новорічному зверненні президента, а лише повідомлялося, що потрібні діти 5-8 років для зйомок в "новорічній рекламі".

Правда, батькам, які привели своїх дітей для кастингу, повідомили, що діти братимуть участь у зйомках новорічного звернення президента. Крім того, їм сказали, що діти повинні вміти яскраво передавати свої емоції.

За участь у зйомках новорічного звернення Зеленського дітям заплатили по 500 гривень Втім, не обійшлося і без порушень закону. Так, повідомляють, що зйомки тривали з 18:00 до 3:00, тобто фактично ввечері і вночі. При цьому законодавство України категорично забороняє використовувати працю неповнолітніх в нічний час, тобто після 22:00. Виходить, що з 22:00 до 3:00, тобто протягом п'яти годин, гарант Конституції, записуючи своє новорічне звернення, разом зі знімальною групою порушував законодавство України.

І навіть те, що всім учасникам зйомок заплатили за них по 500 гривень, анітрохи не знімає з дорослих відповідальності за незаконну нічну експлуатацію дитячої праці.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зустрічав Новий рік у карпатській резиденції "Синьогора". А напередодні він прибув в Івано-Франківську область, щоби представити нового голову ОДА і провести нараду з керівництвом області.