Вибух на електростанції в Енергодарі: все, що відомо на цей час

Автор: Марченко Любов

У Мережі стали з'являтися повідомлення про вибух, що стався на електростанції в Енергодарі.

Вибух на електростанції в Енергодарі: все, що відомо на цей час - today.ua

"У Запорізькій області сталося аварійне відключення ЗаТЕС. Аварійно вимкнулися всі енергоблоки ЗаТЕС, в містах Енергодар та Дніпрорудний і найближчих селах зникло світло, зв'язок та інтернет. Наскільки все серйозно - ніхто нічого сказати не може", - пише Telegram-канал "Пульс України" .

У свою чергу, зловісну картинку вибуху опублікував ще один Telegram-канал - "Шептун". Вибух на електростанції в Енергодарі: все, що відомо на цей часВибух на електростанції в Енергодарі: все, що відомо на цей час У Мережі почали розганяти чутку про аварію на атомній станції. Але "на щастя" (хоча тут не зовсім доречне це слово), аварія - не на атомній, а на тепловій електростанції. Хоча в масштабах міста, в якому це сталося, теж немає нічого хорошого. Вибух на електростанції в Енергодарі: все, що відомо на цей час

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У Запорізькій області в Енергодарі і Дніпрорудному зникло світло і вода через серйозну аварію на ЗаТЕС (Енергодар, яка належить Ахметову). Енергодар весь в диму, смердить гаром. Пішли чутки, що місто хотіли евакуювати. Пропадав інтернет. За всіма ознаками - серйозна аварія на самій ЗаТЕС. може бути навіть з зупинкою блоку (-ів). Гул, який всі чули - аварійний скид пара на ТЕС. Наскільки все серйозно - ніхто нічого сказати не може. Мобільний зв'язок перевантажений. Води немає - зупинилися насоси ", - цитує депутата Енергодарської міськради Анатолія Анохіна Telegram-канал "Легітимний".

Популярні зараз

В Україні різко подорожчають продукти через підвищення тарифу на світло: названо перелік

Рада не підтримала ідеї Кабміну: українцям готують підвищення пенсій уже наступного року

У ТЦК заявили, що підприємства відправляють своїх співробітників до військкоматів

Верховна Рада готується прийняти закон про вилучення земель для потреб ЗСУ

Нагадаємо, 10 січня стався вибух на магістральному газопроводі "Уренгой-Помари-Ужгород" в Полтавській області.