Укрпошта почала доставляти водійські посвідчення до Польщі

Автор: Максимов Віталій

Українські автомобілісти, які перебувають у Польщі, тепер можуть онлайн замовити обмін водійського посвідчення з міжнародною доставкою. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Укрпошта почала доставляти водійські посвідчення до Польщі - today.ua

Про те, що Головний сервісний центр МВС України планує запровадити міжнародну доставку водійських посвідчень, стало відомо кілька місяців тому. Понад 5 млн українців через повномасштабне вторгнення в Україну російських окупаційних військ були змушені шукати безпечний притулок за кордоном. Багато хто виїхав з України на власних автомобілях. Для них дуже актуальним є питання обміну посвідчення водія.

Тепер у Польщі українські автомобілісти можуть онлайн замовити обмін водійського посвідчення з міжнародною доставкою. Для цього потрібно зайти до Електронного кабінету водія, у відповідному розділі вказати причину обміну посвідчення водія, вибрати міжнародну доставку та оплатити цю послугу. Доставку документа до Польщі здійснює Укрпошта. Термін доставки – близько 15 днів.

Скільки коштує послуга онлайн замовлення обміну посвідчення водія з доставкою в Польщу? Близько 1271 гривні. Із них 311 гривень – вартість документа та адміністративної послуги, а 960 гривень – вартість послуги Укрпошти. Таким чином, українці за кордоном економлять гроші та час.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

За кордоном українці можуть обміняти посвідчення водія у ДП "Документ". Ця послуга українським водіям надається у Польщі, Німеччині, Іспанії, Словаччині та Туреччині. ДП "Документ" надсилає запит до сервісного центру для підтвердження отримання посвідчення водія. Відповідь на запит отримують досить швидко – протягом одного дня.

Укрпошта почала доставляти водійські посвідчення до Польщі

Головний сервісний центр МВС планує запровадити для українців за кордоном ще кілька нових послуг. Так, наприклад, вони зможуть в офісах ДП "Документ" відновити посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів.

Нагадаємо, у жовтні 2023 року у додатку "Дія" розпочалося тестування отримання посвідчень водіїв через Укрпошту або кур'єром. Сама можливість заміни посвідчення водія у додатку "Дія" з'явилася навесні 2023 року.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, у додатку "Дія" зараз триває тестування послуги купівлі-продажу автомобілів. Процес купівлі або продажу машини в цьому випадку буде дуже швидким - всього за кілька кліків.

Раніше повідомлялося, що в Донецькій області правоохоронці викрили інструктора автошколи з водіння, який продавав посвідчення водія.