Трампу оголосили імпічмент - другий за його президентство

Автор: Марченко Любов

Дональд Трамп, попри все, вже увійшов в історію США: він став першим президентом в історії країни, якому імпічмент був оголошений двічі. Палата представників США оголосила імпічмент діючому президенту за тиждень до складення ним повноважень.

Трампу оголосили імпічмент - другий за його президентство - today.ua

Палата представників американського конгресу підтримала процедуру імпічменту Трампу 216 голосами проти 192. Причому, як повідомляють з-за океану, "за" імпічмент проголосували навіть сім однопартійців Дональда Трампа.

Офіційно процедура імпічменту Дональду Трампу не буде завершена, адже для того, щоби він вступив у силу, потрібно також, щоб він пройшов голосування в Сенаті. Однак Сенат не встигне зібратися до інавгурації наступного президента, Джо Байдена, яка має відбутися 20 січня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Трампу оголосили імпічмент - другий за його президентство Цей імпічмент став для Дональда Трампа другим. По першому процедура була порушена восени 2019 року. Приводом для порушення імпічменту став тиск, який чинив Дональд Трамп на українського президента Володимира Зеленського, вимагаючи, аби той порушив розслідування проти сина свого політичного опонента Джо Байдена, Хантера. Однак тоді імпічмет підтримала лише Палата представників Конгресу США. Сенат виправдав президента, і таким чином Трамп залишився при владі.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Польський синдром: Китай почав відмовлятися від української аграрної продукції

Українців закликали готуватися до блекауту і закуповувати генератори

У Міненерго заявили, що коригуватимуть тариф на електроенергію для населення

Другу процедуру імпічменту порушили за підсумками кривавого захоплення Капітолію, який прихильники Дональда Трампа здійснили 6 січня 2021 року. У числі інших на Трампа ополчився і Джо Байден, який офіційно вступить на свою посаду 20 січня. Він назвав прихильників Трампа терористами, а самого Трампа - людиною, що знехтувала демократією.