Трамп заявив, що переміг на виборах в США і має в своєму розпорядженні сотні тисяч доказів

Чинний президент США Дональд Трамп не може змиритися зі своєю поразкою на виборах. Він заявляє, що його соратники зібрали сотні тисяч доказів фальсифікації виборів Джо Байденом. За словами Трампа, якщо ці докази суд візьме до уваги, то це забезпечить йому перемогу, принаймні, ще в чотирьох штатах, що кардинально змінить результат виборів. Про це Трамп повідомив в своєму Twitter.

Трамп заявив, що переміг на виборах в США і має в своєму розпорядженні сотні тисяч доказів - today.ua

При цьому президент пише, що Джо Байден надто квапиться формувати свій кабінет, висуваючи своїх людей на урядові посади в той час, коли ще немає ясності з результатом виборів.

"Сподіваюся, у судів і законодавчих зборів буде сміливість зробити те, що має бути зроблено для збереження чесності наших виборів і самих Сполучених Штатів Америки. Світ спостерігає", - пише американський гарант.

Трамп заявив, що переміг на виборах в США і має в своєму розпорядженні сотні тисяч доказів Проте, як стало відомо, Дональд Трамп програв 34 судових позови, які були заявлені за результатами виборів, а виграв лише два. Спроби Трампа і його адвоката Рудольфа Джуліані переконати суди в масових фальсифікаціях з боку штабу його опонента сприймаються американської Фемідою як непереконливі.

Зокрема, суддя окружного суду США Метью Бранн виніс постанову, що штаб Трампа не зміг надати доказів масових фальсифікацій з боку Джо Байдена. В такому випадку не може бути мови про анулювання голосів сотень тисяч громадян.

Нагадаємо, Джо Байден назвав ганьбою відмову Трампа визнати свою поразку.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua