Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна

Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна - today.ua

Алла Пугачова і Максим Галкін, які проживають в своєму замку у селищі Грязі, незважаючи на огорожу, що оточує їхній маєток, звичайно ж, не можуть жити у повній ізоляції. Зіркова пара, так чи інакше, стає об’єктом пильної уваги інших людей. Односельці вивчають приватне життя сім’ї мало не під мікроскопом. Тому жителі селища в Одинцовському районі, де мешкає подружжя, можуть розповісти про своїх сусідів чимало, що й охоче роблять.

Вони, зокрема, розповіли, що в будинок до подружжя нерідко приїжджають гості. Особливо часто у них відбуваються різні святкування влітку. Вечорами під час свят, з території маєтку Пугачової і Галкіна запускають феєрверки, за якими має змогу спостерігати весь селище.

Подружжя бере активну участь у житті селища. Оскільки в Алли вільного часу більше, то на сільські збори ходить вона. У цьому році, зокрема, зірка пообіцяла привести в порядок сільський пляж, який прийшов у запустіння. Пугачова пообіцяла завезти туди пісок і навіть встановити водні гірки.

Незважаючи на близькість до столиці, в селищі немає жодного продовольчого магазину. А їздити щодня на автобусі в продмаг не кожному з руки. Тому Пугачова нерідко, вибираючись у місто, затарюється там пакетами продуктів і для своїх сусідів.

Загалом, у відносинах з сусідами у зоряного подружжя немає ніякої зарозумілості. За це їх у селищі поважають. Так, зазвичай, у день народження Примадонни, який у неї 15 квітня, місцеві жителі приходять до замку з квітами, щоби привітати імениту сусідку. А та, в свою чергу, в свята теж не забуває про сусідів: то святковий пиріг їм передасть, а то й пляшку вина.

З тих пір, як тут оселилися Пугачова з Галкіним, вони встановили у селищі камери спостереження. І тепер тут практично немає злочинності. Знаючи про камери, кримінальні елементи обходять Грязі стороною.

Не забуває Пугачова про своїх односельців і в новорічні свята. Зазвичай подружжя запрошує в селище Діда Мороза, і він обдаровує дітей подарунками.

Діти зіркової пари також спілкуються та граються разом із сусідськими дітьми. Причому Ліза та Гаррі привчені ділитися своїми іграшками. Вони також дають іншим дітям покататися на своєму велосипеді. Загалом, діти не жадібні і не відчувають себе обраними.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров, через багато років після розлучення, несподівано зізнався, чого вартував йому шлюб із Аллою Пугачовою. Поп-король розповів, що не хотів би ще раз так влипнути.

Гороскоп на 25 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба розповість, яким буде цей останній понеділок весни, що минає
Гороскоп на понеділок, 25 травня 2020 року, обіцяє більшості знаків Зодіаку звичайний день, вдалий для складання планів на майбутній тиждень. Однак деяким знакам цей день...
Розорення фермерів, скажені ціни на овочі та закриття ринків в Україні: похмурий прогноз економіста
Розорення фермерів та шалені ціни на овочі – такий похмурий прогноз на найближче майбутнє озвучив ресурсу ГолосUA економіст Олег Пендзин. Всюди в Україні продовольчі ринки...
Актриса серіалу “Свати” розповіла, що з нею відбулося на знімальному майданчику
Анна Кошмал, яка виконала в серіалі “Свати” роль внучки Женьки, стала знаменитою актрисою ще до свого повноліття. Зараз Анні 25 років, і вона вже цілком...
Кіркоров розкрив несподівану правду про померлого сина Моргунової: у це важко повірити
Філіп Кіркоров, виявляється, був добре знайомий із померлим сином телеведучої Світлани Моргунової. Вони з Максимом Моргуновим були однолітками. Народилися в одному пологовому будинку і жили...
Яка група людей в 94% випадків має антитіла до коронавірусу: несподівана статистика
У людей старше 60 років виробляється найбільша кількість антитіл до коронавірусу. Про це сказано в нещодавньому дослідженні китайських вчених Фуданського університету (Шанхай, Китай). Участь у...