Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна

Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна - today.ua

Алла Пугачова і Максим Галкін, які проживають в своєму замку у селищі Грязі, незважаючи на огорожу, що оточує їхній маєток, звичайно ж, не можуть жити у повній ізоляції. Зіркова пара, так чи інакше, стає об'єктом пильної уваги інших людей. Односельці вивчають приватне життя сім'ї мало не під мікроскопом. Тому жителі селища в Одинцовському районі, де мешкає подружжя, можуть розповісти про своїх сусідів чимало, що й охоче роблять.

Вони, зокрема, розповіли, що в будинок до подружжя нерідко приїжджають гості. Особливо часто у них відбуваються різні святкування влітку. Вечорами під час свят, з території маєтку Пугачової і Галкіна запускають феєрверки, за якими має змогу спостерігати весь селище.

Подружжя бере активну участь у житті селища. Оскільки в Алли вільного часу більше, то на сільські збори ходить вона. У цьому році, зокрема, зірка пообіцяла привести в порядок сільський пляж, який прийшов у запустіння. Пугачова пообіцяла завезти туди пісок і навіть встановити водні гірки.

Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна

Незважаючи на близькість до столиці, в селищі немає жодного продовольчого магазину. А їздити щодня на автобусі в продмаг не кожному з руки. Тому Пугачова нерідко, вибираючись у місто, затарюється там пакетами продуктів і для своїх сусідів.

Загалом, у відносинах з сусідами у зоряного подружжя немає ніякої зарозумілості. За це їх у селищі поважають. Так, зазвичай, у день народження Примадонни, який у неї 15 квітня, місцеві жителі приходять до замку з квітами, щоби привітати імениту сусідку. А та, в свою чергу, в свята теж не забуває про сусідів: то святковий пиріг їм передасть, а то й пляшку вина.

З тих пір, як тут оселилися Пугачова з Галкіним, вони встановили у селищі камери спостереження. І тепер тут практично немає злочинності. Знаючи про камери, кримінальні елементи обходять Грязі стороною.

Немає сил терпіти: сусіди розповіли всю правду про Пугачову і Галкіна

Не забуває Пугачова про своїх односельців і в новорічні свята. Зазвичай подружжя запрошує в селище Діда Мороза, і він обдаровує дітей подарунками.

Діти зіркової пари також спілкуються та граються разом із сусідськими дітьми. Причому Ліза та Гаррі привчені ділитися своїми іграшками. Вони також дають іншим дітям покататися на своєму велосипеді. Загалом, діти не жадібні і не відчувають себе обраними.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров, через багато років після розлучення, несподівано зізнався, чого вартував йому шлюб із Аллою Пугачовою. Поп-король розповів, що не хотів би ще раз так влипнути.

Дорогі чиновники: у Мінфіні пояснили, чому Офісу президента підвищили витрати на наступний рік
Міністр фінансів Сергій Марченко розповів журналістам, чому в бюджеті на наступний рік збільшили витрати на утримання Офісу президента майже на 40%. Г...
Шмигаль намагається взяти контроль над ринком електроенергії в Україні: діє за спиною у Зеленського
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль планує перепідпорядкувати державну компанію “Укргідроенерго“ під свій контроль. Експерти розцінюють такий крок, як рейде...
Долар різко подорожчав: девальвація гривні може прискоритися в будь-який момент
Незважаючи на всі зусилля регулятора сповільнити девальвацію гривні, національна валюта продовжує втрачати в ціні. Прогнози фінансових експертів не вс...
Будьте пильні: в банкоматах Приватбанку почастішали крадіжки
Клієнти ПриватБанку дедалі частіше скаржаться, що в них стали пропадати гроші з картки. Причому кошти пропадають не внаслідок телефонного спілкування ...
Потепління не за горами: синоптики розповіли, коли відступлять холоди
У п'ятницю, 18 вересня, в Україні різко похолодало. Однак, синоптики розповіли, що вже на вихідних знову повернеться сонячна погода і опади припинятьс...