Деяким українцям можуть компенсувати 95% вартості купленого автомобіля

Автор: Максимов Віталій

Жителям Києва, ветеранам, які під час війни з російськими окупантами отримали тяжкі поранення та стали інвалідами І чи ІІ групи можуть компенсувати до 95% вартості раніше купленого автомобіля. Про це повідомив центр комплексної підтримки учасників бойових дій "Київ Мілітарі Хаб".

Деяким українцям можуть компенсувати 95% вартості купленого автомобіля - today.ua

Компенсація частини вартості раніше купленого автомобіля для українських бійців, які отримали тяжкі поранення (втратили верхні чи нижні кінцівки) та проживають у Києві, провадиться Київською міською державною адміністрацією в рамках спеціальної цільової програми.

Для того, щоб отримати часткову грошову компенсацію, ветерану потрібно заповнити свої дані та надати необхідні документи для перевірки. Отримані заявки розглядає комісія при Департаменті соціальної політики КМДА.

Відсоток відшкодування попередньо придбаного автомобіля може становити від 10 до 95% його вартості. Відсоток компенсації залежить від цінової політики та стану транспортного засобу. Щоправда, незрозуміло як визначатиметься рівень стану автомобіля і хто взагалі це робитиме.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Разом із заявою ветерану потрібно надати кілька документів. Обов'язково потрібно надати, наприклад, копії договору купівлі-продажу транспортного засобу, довідки-рахунку та/або чек із зазначенням ціни автомобіля з урахуванням податку на додану вартість, а також свідоцтво про реєстрацію ТЗ.

Деяким українцям можуть компенсувати 95% вартості купленого автомобіля

Нагадаємо, що у серпні 2022 року у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 7652, який передбачає запровадження безкоштовного розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації для учасників бойових дій та для осіб, чиї транспортні засоби знищені внаслідок злочинних дій російських окупантів. Проте народні депутати досі його не затвердили.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, за даними громадської організації "АвтоЄвроСила", зараз розробляється новий законопроект, який передбачає безкоштовне розмитнення євроблях військовослужбовцями ЗСУ, які брали участь у бойових діях. Їм хочуть дозволити безкоштовно розмитнити по одному автомобілю, оскільки вони не мали можливості скористатися безкоштовним розмитненням, яке діяло для всіх в Україні з квітня по червень 2022 року. Але цей автомобіль не можна буде продати протягом перших трьох років. Максимальна вартість такого автомобіля не має перевищувати 15 000 євро. Цей проект закону ще не зареєстрували у Верховній Раді.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кабмін України вніс кілька змін до Правил дорожнього руху.