Кривавий теракт в центрі Багдада: терористи-смертники забрали життя декількох десятків людей

Сьогодні, 21 січня, в центрі іракської столиці пролунали два вибухи, які призвели до масштабних жертв серед цивільного населення Багдада. Прямо в центрі міста, у густонаселеному місці, підірвали себе два терористи-смертники, повідомили місцеві інформагентства.

Кривавий теракт в центрі Багдада: терористи-смертники забрали життя декількох десятків людей - today.ua

Вибухи були здійснені в торговому кварталі іракської столиці Баб-еш-Шаркі на площі Ат-Таяран. В цей час доби там якраз буває дуже багато людей - торговців і покупців.

На страшному відео, що випадково відобразило момент вибуху, видно яскравий вогняний спалах прямо посеред вулиці і, потім, коли дим трохи розвіявся - розкидані по асфальту нерухомі людські тіла.

Різні джерела повідомляють про різну кількість загиблих. Спочатку йшлося про 8, тепер уже про 28. Втім, не виключено, що чисельність жертв зростає з кожною хвилиною через велику кількості важко поранених людей. Адже пишуть, що понад сім десятків людей отримали важкі поранення.

При цьому агентство Reuters зазначає, що подібних зухвалих і масштабних терактів в Багдаді не було з часів розгрому "Ісламської держави", тобто, з 2017 року.

Поки ніяких інших подробиць цієї події немає. Також поки жодне формування не взяло на себе відповідальність за скоєний теракт.

Нагадаємо, на початку листопада озброєні люди влаштували теракт в центрі австрійської столиці. Тоді у Відні від пострілів загинули чотири людини і 17 отримали поранення.