21:12
02 жовтня
2020

Кернес і коронавірус: Харківська мерія спростувала чутки про смерть міського голови

Кернес і коронавірус: Харківська мерія спростувала чутки про смерть міського голови - today.ua
2044
Марченко Любов
Редактор стрічки новин today.ua

Харківська міськрада опублікувала заяву зі спростуванням чуток про смерть мера міста Геннадія Кернеса. У заяві говориться, що чутки, які заполонили вчора, 1 жовтня, міські пабліки - не більше ніж фейк, який придумали і поширили конкуренти чинного градоначальника. Насправді мер живий, чого бажає і всім харків'янам. Навіть більше, він із кожним днем йде на поправку, і незабаром з'явиться в рідному місті. До речі, ближче до сьогоднішнього вечора з'явилася заява бізнесмена Павла Фукса про те, що у Кернеса вже негативний аналіз на коронавірус. Тобто, від COVID-19 він вилікувався повністю. У заяві також пояснюють відсутність будь-якого відеозвернення від мера тим, що регламент клініки "Шаріте", в якій він знаходиться, не дозволяє користуватися гаджетами як пацієнтам, так і тим, хто приходить відвідувати хворих.
"Закликаємо всіх харків'ян, представників ЗМІ та адміністраторів пабліків у соцмережах не поширювати фейки про здоров'я Геннадія Кернеса", - підкреслили в заяві міськради.
Кернес і коронавірус: Харківська мерія спростувала чутки про смерть міського голови - today.ua Втім, це було б цілком зручним поясненням, якби не один факт, на який багато хто звернув увагу. Майже одночасно з Кернесом в тій же клініці "Шаріте" знаходився російський опозиціонер Олексій Навальний. І лікування в тій же клініці не заважало Навальному активно користуватися смартфоном та робити щодня по кілька селфі, як тільки він зміг підніматися з ліжка. Тому версія з забороною на користування гаджетами виглядає якось непереконливо. Втім, і звістка про смерть градоначальника теж, очевидно, перебільшена. Цілком ймовірно він дійсно погано розмовляє і кепсько виглядає після перенесеного інсульту. Нагадаємо, колишній соратник Кернеса Михайло Добкін, дізнавшись про хворобу мера, вирішив також балотуватися на посаду градоначальника. Дізнавшись про його  рішення, Кернес назвав його вчинок неблагородним.