Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“

Мер Харкова Геннадій Кернес, який зараз перебуває на лікуванні в берлінській клініці "Шаріте", дав коментар з приводу рішення Михайла Добкіна взяти участь у виборах Харківського міського голови. Видання strana.ua дає коментар Кернеса, який він передав через своїх родичів.

Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“ - today.ua

Михайло Добкін вирішив йти на вибори Харківського міського голови після того, як стало відомо про хворобу і госпіталізацію Геннадія Кернеса. При цьому він заявив у своєму коментарі, що готовий відразу забрати свої документи, як тільки діючий мер повернеться на своє робоче місце.

Однак сам Кернес вважає вчинок Добкіна недружнім жестом. Він вважає, що Добкін хоче спробувати виграти вибори мера, спираючись на його рейтинг, його політичний капітал, тобто, фактично оголосивши себе його наступником. Хоча Геннадій Кернес не бачить його ні своїм наступником, ні в своїй команді.

Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“

"Я не сприймаю це як дружній жест, який нібито спрямований на передбачення політичних ризиків. Це не допомога, а спроба використовувати чужий політичний капітал, щоб підсилитися самому, а не посилити мене під час виборчої кампанії. І виглядає дуже неблагородно. В останні роки ми навіть не вітаємо один одного з днем народження. І не засмучуємо один одного дружбою ", - заявив Кернес.

Тобто, Кернес і його однодумці сприймають вчинок Добкіна як недостойний і зрадницький. Правда, сам Кернес нічого цього не сказав. Його позицію передали родичі. Вони ж і говорять, що нібито Геннадію Кернесу стало краще, але він усе ще знаходиться в клініці.

Тим часом, з "Шаріте" долітають чутки, що не все так гладко зі здоров'ям Геннадія Адольфовича, як намагаються представити його родичі і соратники.

Наприклад Telegram-канал "Сплетница" стверджує: так зване інтерв'ю, яке він дав виданню strana - не більше ніж політтехнологія його піарників. Справи зі здоров'ям у шефа погані, ось вони і намагаються показати, що він є активним, і лише легке нездужання не дає йому з'явитися на своєму робочому місці.

"Елементарний хід прес-служби з акцентованими ударами по Добкіну. Тільки ми не почуємо навіть аудіо записи, тому що Кернес знаходиться в комі і не може спілкуватися силою думки! Журналісти Страны готові опублікувати аудіо Кернеса або це добре проплачена публікація?" - пише "Сплетница".

Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“ Про це ж повідомляє і канал "Картель". Як стало відомо, до Кернеса ніхто не може додзвонитися. Він не бере слухавки, навіть коли телефонують найкращі друзі. Тобто, підтверджується версія про те, що Харківський міський голова - не в кращій своїй формі. Виходить, що відповідь від Кернеса, - це просто спроба ввести виборців в оману.Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“ І ця відповідь, очевидно, може і не виражати особисту позицію Кернеса, а лише позицію його команди, якій Добкін може сплутати всі карти, пише канал "Легітимний".

Кернес висловився проти мерських планів Добкіна: “Виглядає дуже неблагородно“ Нагадаємо, Геннадій Кернес був відправлений в клііку "Шаріте" у зв'язку з ускладненим коронавірусом. Однак в кулуарах подейкують, що не лише коронавірус - причина госпіталізації харківського градоначальника. Ходять чутки, що він також переніс інсульт, через що у нього загальмована реакція і порушена мова . Саме цей факт намагаються приховати його соратники, які дуже бояться програти вибори в Харкові.

В Україні стрімко дорожчає житло: ціни на покупку та оренду квартир поповзли вгору
Згідно з оновленими даними Державної служби статистики, в Україні з початку по вересень поточного року значно зросли ціни на житлову площу. В середньо...
В Європі зростає ціна на газ: до чого слід готуватися українцям
Ціна на газ для українців колишньою не залишиться. Тепер, із введенням газового ринку, вона буде змінюватися щомісяця. Причому вартість блакитного пал...
В АТБ поскаржилися, що покупці стали заходити до них рідше
У період карантину купівельна спроможність українців помітно знизилася. Люди не тільки почали економити на розвагах і відпочинку, але і на продуктах. ...
Пенсійний фонд профінансував пенсії за жовтень: скільки отримають українці
Пенсійний фонд України направив у вівторок, 19 жовтня, ще 2,2 млрд гривень на фінансування жовтневих пенсій. Про це повідомляється на сторінці ПФУ у F...
МВФ озвучив реальний курс гривні до долара в Україні
Курс гривні до долара за паритетом купівельної спроможності становить у 2020 році 7,33 грн/дол., тоді як обмінний курс в Україні встановлений на рівні...