Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду

Автор: Марченко Любов

Сьогодні, 17 жовтня, вдень Кропивницький стильно постраждав від потужного буревію. Негода пошкодила близько сотні будинків, а також багатьох городян залишила без електрики і газопостачання. Очевидці не пригадують урагану такої нищівної сили. Про це навперебій розповідають місцеві медіа-ресурси, а також публікують фото і відео наслідків урагану.Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду Кажуть, що шквал вітру налетів на місто незабаром після 14 годин. Причому все відбулося дуже швидко: ураган вирував не більше п'яти хвилин.

Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду - today.ua

Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду

"Як розповідають очевидці, все тривало не більше п'яти хвилин. За цей час негода встигла зірвати дахи з будинків, пошкодити паркани. Обірвало дроти, повалені дерева. Люди кажуть, це було схоже на смерч", - пише джерело "Гречка".

Ураган познущався над двома мікрорайонами - Лелеківка і Балашівка.

Популярні зараз

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду Протягом цих п'яти хвилин вітер ламав і трощив все, що міг. У місті повалено десятки дерев. З будинків зірвано дахи, а в деяких і зруйнована кладка стін. Вітер завалив електроопори і порвав лінії електропередач. Крім того, пошкоджено газопровід. Тобто, у багатьох будинках мешканці залишилися без світла і газу. Добре ще, якщо просто є дах над головою. Адже за ці страшні п'ять хвилин багато людей стали бомжами, їхні напівзруйновані будинки не придатні для життя.

Про людські жертви, на щастя, звісток немає. Повідомляють лише про трьох постраждалих, їх відправили до лікарні.

Катастрофа в Кропивницькому: ураган зруйнував понад сотню будинків, міська влада терміново зібралася на нараду У зв'язку з надзвичайною подією призначили засідання Кропивницького міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вирішуватимуть, що робити з людьми, що залишилися без даху над головою. Адже на дворі осінь, і постраждалим терміново потрібно хоча б місце для ночівлі і дах над головою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, в Мережі з'являється все більше кадрів, знятих в Кропивницькому. Картина нагадує постапокаліптичний сценарій. Деякі пропонують завтра організувати загальноміський недільник, щоб хоч трохи ліквідувати наслідки стихії. При цьому люди запрошують приєднатися до роботи політиків, які в ці передвиборчі дні особливо активно розповідають про любов до ближнього.

Нагадаємо, вчені розповіли, що чекає на Україну в найближчі роки. Природні катаклізми почастішають і стануть більш руйнівними. Крім того, Україну виснажуватимуть тривалі посухи і температурні скачки.