Як випрати пухові подушки у машинці та не зіпсувати їх: три корисні лайфхаки

Якщо ви не перете хоча б інколи подушки, то робите велику помилку. Подушки збирають багато пилу, бактерій і пилових кліщів. Саме тому важливо хоча б раз на півроку кидати подушки у пральну машинку. Так, не потрібно прати руками. Вже давно ніхто цього не робить.

Як випрати пухові подушки у машинці та не зіпсувати їх: три корисні лайфхаки - today.ua

Пухові подушки можна випрати в машинці, не ризикуючи формою та об'ємом. При цьому ви позбавитеся плям, у разі їх наявності, і просто освіжіть подушки.

Щоб пух не збивався всередині подушки і не скочувався по кутах, деформуючи подушку, слід покласти в барабан машинки кілька тенісних м'ячиків або клубків з нитками.

Як випрати пухові подушки у машинці та не зіпсувати їх: три корисні лайфхаки

І ще один лайфхак. Щоб пух не деформувався і після прання залишився таким же пухким, прати подушки потрібно лише на делікатному режимі при 30-40 градусів. Високі температури можуть знищити волокна та зіпсувати подушки.

А якщо ви хочете позбавитися сторонніх запахів на подушках, і вважаєте, що пральний порошок з цим не впорається, додайте до барабану машинки кілька крапель ефірних олій. Вибирайте хвойний чи лавандовий аромат. Вони налаштують вас на сон, коли ви ляжете на випрану подушку.

Раніше повідомлялося, як відіпрати найзастаріліші плями з кухонних рушників без використання порошку.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua