Як випрати найзастаріліші плями з кухонних рушників: три ефективні народні засоби

Кухонні рушники часто потребують ретельнішого прання, ніж інші речі, адже їм дістається найбільша порція забруднень. Найскладніше позбутися від плям жиру. Проте, все можливо. Звичайне прання в пральній машинці може не допомогти, тому ми розповімо, як інакше впоратися із застарілими плямами на кухонних рушниках.

Як випрати найзастаріліші плями з кухонних рушників: три ефективні народні засоби - today.ua

Прання з відбілювачем

Цей спосіб підійде лише для білих чи світлих тканин. Відбілювач добре видалить жирні плями та забруднення рослинного походження. Крім цього, після прання з відбілювачем кухонні рушники пройдуть дезінфекцію і не матимуть неприємного запаху.

Потрібно вибирати тільки кисневмісний відбілювач. Спочатку рушники потрібно замочити у холодній воді, а лише тоді кидати у барабан пральної машинки. У відсік для прального порошку залийте 175 мл відбілювача (приблизно три чверті склянки). Також туди можна додати пральний порошок. У такому разі його потрібно сипати першим і спочатку дати машині його забрати, а лише тоді заливати відбілювач.

Виварювання

Цей спосіб прання також можна застосовувати лише для білих та світлих рушників. Кольорові рушники після виварювання втратить свій колір.

Заповніть велику каструлю водою на дві третини і додайте пральний порошок, відбілювач або засоб для виведення плям. Візьміть на 1 л води 2 столові ложки миючого засобу. Каструлю поставте на середній вогонь, покладіть у воду рушники, доведіть до кипіння, потім кип'ятіть на малому вогні від 15 хвилин до 2 годин, залежно від типу матеріалу і ступеня забрудненості. Іноді необхідно помішувати вміст каструлі. Потім сполосніть у теплій воді і дайте рушникам висохнути.

Як випрати найзастаріліші плями з кухонних рушників: три ефективні народні засоби

Прання з оцтом

Якщо ви не хочете морочитися з ручним пранням, тоді просто додайте у відсік для кондиціонера пральної машини півсклянки або склянку 9%-го оцту. У другий відсік насипте порошок. Оцет видалить неприємні запахи з рушників і допоможе позбутися плям. Після такого прання рушники потрібно добре провітрити, щоб вони не пахли оцтом.

Раніше повідомлялося, чому не можна додавати соду до пральної машинки під час прання.

ДЖЕРЕЛОglavred.info