Ford та Toyota очолили рейтинг лояльності автовласників у 2023 році

Автор: Максимов Віталій

Згідно з новим дослідженням американської компанії J.D. Power від 2023 року, компанії Ford, Toyota та Porsche очолюють рейтинг лояльності автовласників у США. Власники автомобілів цих брендів найчастіше купують їх повторно.

Ford та Toyota очолили рейтинг лояльності автовласників у 2023 році - today.ua

Другий рік поспіль серед власників преміальних автомобілів перше місце посіла компанія Porsche. У неї рівень лояльності становив 56,9%. На другому місці в цій категорії також німецький автовиробник - Mercedes-Benz. У нього рівень лояльності досягає 50,5%.

У категорії власників преміальних кросоверів перше місце посіла компанія Volvo. В неї рівень лояльності власників становить 56,5%. До речі, Volvo другий рік поспіль очолює цей рейтинг. На другому місці за лояльністю у категорії власників преміальних кросоверів зайняв BMW. У баварського автовиробника рейтинг лояльності сягає 56,1%.

У категорії власників автомобілів масового сегмента перше місце зайняла японська компанія Toyota. У неї рівень лояльності становить 60%. До речі, це вже другий рік поспіль, коли Toyota посідає перше місце за рівнем лояльності у сегменті масових автомобілів. На другому місці у цій категорії у 2023 році знаходиться компанія Honda, у якої рівень лояльності власників автомобілів сягає 55%. У 2022 році друге місце було у південнокорейської компанії Kia.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У сегменті масових кросоверів найбільший рівень лояльності у 2023 році у компанії Subaru – 61,1%. Це майже найвищий показник рівня лояльності цього року. Багато власників Subaru хочуть купити автомобіль цього бренду повторно.

Ford та Toyota очолили рейтинг лояльності автовласників у 2023 році

Але найвищий рівень лояльності – у власників пікапів американської компанії Ford. Рівень лояльності серед власників пікапів Ford складає 64,6%. Саме стільки власників пікапів компанії Ford хочуть повторно купити автомобіль цього автовиробника.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Слід зазначити, що у 2023 році у США лояльність до автомобілів тієї чи іншої бренду знизилася. Чому так сталося? Головна причина полягає в тому, що автомобілі стали доступнішими. Знижується вплив пандемії коронавірусу на випуск автомобілів. Але досі не відновилося постачання автомобілів до того рівня, який був до початку пандемії коронавірусу. Тому автовласники США переважно неохоче розлучаються зі своїми машинами.

Нагадаємо, раніше ми на основі аналізу кількох досліджень, проведених у різних країнах, назвали 5 найбільш надійних японських автомобілів.