ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів

Автор: Максимов Віталій

Японські автомобілі славляться своєю надійністю. Серед них є моделі, що відрізняються надійністю навіть за мірками японських автовиробників. Сьогодні ми назвемо п'ять японських автомобілів, які проїжджають десятки тисяч кілометрів без жодної поломки.

ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів - today.ua

Subaru Forester

Компактний кросовер Subaru Forester займає лідируючі місця в рейтингу надійності американської компанії J.D. Power. Наприклад, у Forester 2022 модельного року 84 поломки на 100 автомобілів (PP100). Це третє місце у сегменті компактних кросоверів. Надійні двигуни дозволяють йому без серйозних проблем проїжджати понад 500 тисяч кілометрів

Toyota RAV4

ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів

У Toyota RAV4 2022 модельного року 82 поломки на 100 автомобілів. Це п'яте місце у сегменті компактних кросоверів в рейтингу J.D. Power. Він також потрапляє до 10 найнадійніших кросоверів за результатами аналізу німецької організації TÜV. Toyota RAV4 випускають із 1994 року. Наразі у продажу п'яте покоління цієї моделі.

Популярні зараз

В Україні змінять вимоги до майбутніх пенсіонерів: хто ризикує залишитись без виплат

ФОПам підвищать податки: скільки сплачуватимуть різні групи у 2024 році

В Україні з 1 грудня суттєво змінились правила продажу валюти та переказу доларів і євро

Мобілізація у Києві: кожен призваний у ЗСУ житель столиці отримає по 30 тис. грн

Honda CR-V

ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів

Honda CR-V 2022 модельного року має 81 поломку на 100 автомобілів. Це шосте місце у сегменті компактних кросоверів рейтингу J.D. Power. Особливо високо оцінили цей автомобіль у категорії якості та надійності. Також він мало втрачає ціну під час експлуатації.

Honda CR-V очолював рейтинг надійності TÜV Report у 2020 році. Німці похвалили його за надійність та просторий салон. Цей японський кросовер випередив за надійністю такі автомобілі, як Porsche 911 і Mercedes SLK.

Цікаво, що в США 12,4% власників Honda CR-V залишаються вірними своєму вибору протягом 15 років, тобто дуже не хочуть з ним розлучатися.

Mazda CX-5

ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів

Mazda CX-5 другого покоління посіла 3 місце на витривалість у тесті німецького журналу AUTO BILD. Після перших 100 000 км пробігу в неї не виявили серйозних дефектів. При цьому у Mazda CX-5 після 100 000 км залишилися відмінні експлуатаційні характеристики.

Mazda CX-5 2022 модельного року посіла 4 місце серед компактних кросоверів в рейтингу J.D. Power. Вона має 83 поломки на 100 автомобілів.

Lexus RX Hybrid

ТОП-5 найбільш надійних японських автомобілів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:


У 2021 році британський журнал What Car, опитавши велику кількість автомобілістів, назвав гібридний Lexus RX одним із найнадійніших автомобілів. У нього рейтинг надійності становив 100%. Тобто за 12 місяців у Великій Британії власники Lexus RX Hybrid не мали з ним жодних проблем.

Нагадаємо, раніше у Мережі випадково показали Toyota Camry нового покоління.