Дитячі шкарпетки і засохлі квіти: що зберігається у квартирі померлої Жанни Фріске

Сестра Жанны Фриске показала ее квартиру через четыре года после ее смерти

Дитячі шкарпетки і засохлі квіти: що зберігається у квартирі померлої Жанни Фріске - today.ua
Loading...

Жанна Фріске ніби хвилину тому вийшла зі своєї московської квартири на Червоній пресні. Родичі співачки намагаються підтримувати її житло в такому вигляді, щоби там відчувався ефект її присутності.

Саме тому в квартирі немає ідеального порядку. Деякі речі лежать так, ніби були наспіх кинуті хазяйкою, що квапилася встигнути на репетицію. Наталя, молодша сестра Жанни, лише іноді приходить в квартиру, аби витерти пил і включити зволожувач повітря.

“Ми нічого не чіпали, все залишилося так, як і було. На полицях залишилися нагороди Жанни, фотографії її друзів і першої улюбленої собаки”, – розповіла сестра співачки.

Жанна Фріске дуже довго мріяла мати свою квартиру в Москві. Але навіть, уже будучи популярною учасницею гурту “Блестящие”, вона не могла собі дозволити купити окреме житло. І лише після декількох років сольної кар’єри, каже сестра, їй вдалося придбати це житло площею 90 квадратних метрів на Червоній пресні.

Жанна Фріске із задоволенням вила своє гніздечко, згадує сестра. Вона разом із фахівцями розробляла дизайн квартири, підбирала меблі, добирала кольори. Її квартира оформлена в світлих тонах. В ній немає місця темній похмурості. Навпаки, все закликає до життя і гармонії.

На стіні спальні – велике панно із красивим заспокійливим пейзажем. Тут же на туалетному столику залишилися улюблені парфуми зірки. Поруч лежить гребінець Жанни. Тут же зберігся засіб для ніг, який співачка використовувала перед виходом на сцену.

Поруч зі спальнею – гардеробна. Збереглася також чимала колекція її сумок. За словами близьких Жанни, вона мала слабкість до різних сумок і ніколи не пропускала нагоди придбати щось новеньке. Ще одна її слабкість – взуття на високих підборах. До цього зобов’язувала її сценічна робота. Та й сама Фріске просто любила високі підбори. Колекція взуття стоїть незайманою на полицях біля вхідних дверей.

Залишилися в квартирі також деякі речі, що належать маленькому синові Жанни Платону. Так, у гардеробі можна виявити крихітні шкарпетки, а на кухонному столі лежить соска малюка.

На місці також всі фотографії, які зберігалися в її квартирі, і навіть засохла лаванда стоїть у вазі ще з тих часів, коли всі ці речі пам’ятали її живе тепло.

Після смерті Жанни Фріске у її сім’ї виник скандал через гроші, які сім’я нібито заборгувала “Русфонду”, що давав кошти на лікування співачки. Через це квартира співачки була виставлена на продаж. Однак проблему з “Русфондом” вдалося вирішити, і завдяки цьому квартира залишилася у власності сім’ї. Родичі не вважають її музеєм Жанни, а просто її житлом, з якого вона не пішла, а вийшла на хвилинку.

Нагадаємо, незадовго до своєї смерті Жанна Фріске зробила приголомшливе зізнання. Вона сказала, що шкодує про народження сина. І що, якби знала про свою подальшу хворобу, ніколи б не зважилася на вагітність.

Корольова, не соромлячись, показала все, що є у дорослого сина: “Усе від тата взяв”
Наташа Корольова привітала свого сина Архипа з повноліттям. Вчора єдиному нащадку Наташі Корольової та Сергія Глушка (Тарзана) виповнилося 18 років. Хлопчик народився у 2002 році....
Секрети макіяжу для дівчат: як правильно підібрати помаду під колір волосся
Кожна жінка прагне виглядати красиво і стильно. Але, на жаль, не у кожної є можливість звернутися за порадою до грамотного фахівця, який допоможе підібрати ідеальний...
Ідеальні пари по групі крові: кому вдасться створити міцну і люблячу сім’ю
На думку фахівців-біоенергетиків, група крові важлива не тільки у розробці дієти для нормалізації здоров’я і функціонування організму. Виявляється, навіть приймати рішення щодо вступу у шлюб,...
Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках
Жанна Фріске, яка померла близько п’яти років тому, не бажала своєму маленькому синові Платону сирітської долі. Однак її страшна хвороба виявилася невблаганною, і дитина росте...
Медовик нашвидкуруч: простий рецепт смачного десерту
Медовик – один з найпопулярніших в Україні десертів. Його спокійно можна купити майже в будь-якому магазині, але близьких, звичайно, завжди приємніше порадувати тортом, який ви...