Болить спина: який корисний напій замінить вранці каву

Фахівці Національної служби Великобританії назвали напій, що допомагає від болю в спині. Це – багатьма улюблений зелений чай, який рекомендується пити вранці, так як він володіє тонізуючим ефектом.

Болить спина: який корисний напій замінить вранці каву - today.ua

За словами докторів, головна причина поява больових відчуттів в області спини пов'язана із запальними процесами. У натуральному зеленому чаї присутні речовини, які чудово борються з такими явищами. Це – антиоксиданти, які сприяють не тільки зняттю запалення, але і запобіганню тих захворювань, які можуть бути викликані ними.

Болить спина: який корисний напій замінить вранці каву

Такий напій здатний також запобігти тягу до кофеїну, тому на нього слід звернути увагу людям, які придбали залежність від кави. Експерти кажуть, що якщо хоча б зрідка в якості ранкового напою ми будемо вибирати зелений чай, то це принесе неймовірну користь здоров'ю.

Щоб спина не боліла, лікарі радять не обмежуватися одним зеленим чаєм. Підуть на користь вправи на розтяжку, правильне харчування, прогулянки на свіжому повітрі. Намагайтеся не вживати велику кількість їжі за один прийом, та як переїдання може погіршити ситуацію.

Болі в спині – явище вкрай неприємне, але не небезпечне. Однак якщо ви попутно помітите поколювання в животі, важкість у грудях, втрату контролю над кишечником, то необхідно звернутися до лікаря, так як ці симптоми свідчать про початок серйозних проблем.

Зловживати чаями не варто, так як для деяких людей вони можуть бути небезпечними. Про те, кому краще не відмовитися від напою, дізнайтеся з нашого матеріалу.