Зеленський підписав доленосний закон: землі України більше не належать державі

Президент України підписав указ про те, що землі сільгосппризначення з державної власності повинні бути передані в комунальну. Угіддя передадуть нещодавно створеним громадам, які розпоряджатимуться ними на власний розсуд.

Зеленський підписав доленосний закон: землі України більше не належать державі - today.ua

«Земля - народу» заявив Володимир Зеленський після підписання доленосного указу. В дію закон вступить з 26 жовтня 2020 року, тоді пройде процедура по перепідпорядкуванню сільгоспугідь в Україні. Громади отримають право на свій розсуд витрачати гроші, зароблені на землекористуванні. Грошові кошти підуть на розвиток і благополуччя громад.

«Я підписую указ про заходи щодо передачі земель сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність. Ми повертаємо землі людям. З центру - на місця. Це логічно, і головне - це справедливо», - сказав Володимир Зеленський.Зеленський підписав доленосний закон: землі України більше не належать державі Крім того, президент підкреслив, що згідно із законодавством країни, землі, які знаходяться в комунальній власності, заборонено продавати. За словами Володимира Зеленського це є гарантією того, що два мільйони гектар орних земель залишаться в розпорядженні українців на багато поколінь вперед.

«Це дійсно історичний день. Це красномовний, переконливий і краща відповідь всім, вибачте, брехунам і маніпуляторам, колишнім деяким президентам, прем'єр-міністрам, колишнім адвокатам, чинним кумам, сміливим блогерам, які ховаються десь в Іспанії, і молодим прогресивним реформаторам. Всі вони в один голос кричали, що ми вкрали в українців землю. Після сьогоднішнього дня у них є тільки два шляхи: або визнати свою помилку і вибачитись за свою брехню, або замовкнути і не заважати нам робити життя українців краще», - згадав своїх політичних конкурентів Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський за рік виконав вісім своїх передвиборних обіцянок з 43-х. Що зробив екс-комік на посаді президента, а що ще не встиг?