Зеленський звернувся в відео до земляків з проханням показати явку на виборах 95%

У своєму новому відеозверненні президент України Володимир Зеленський звернувся до своїх земляків. У Кривому Розі пройде другий етап місцевих виборів, у зв'язку з чим у глави держави було, що сказати жителям важливого промислового міста країни.

Зеленський звернувся в відео до земляків з проханням показати явку на виборах 95% - today.ua

У своєму новому відеозверненні Володимир Зеленський розповів, наскільки йому доріг місто Кривий Ріг та його мешканці, адже там поховані його предки, там живуть його батьки, там він зустрів свою дружину, там народилася його дочка ...

Президент закликав жителів показати символічну явку на місцевих виборах - 95 відсотків (відсилання до «Квартал 95», який теж був заснований в Кривому Розі). У своєму зверненні Володимир Зеленський заявив, що він ні за одного кандидата не агітує, оскільки жителі міста «розумні, самі все знають».

Володимир Зеленський зазначив, що від вибору городян залежить майбутнє Кривбасу, можливість дихати чистим повітрям, процвітання і рух вперед.

Додамо, що другий етап місцевих виборів, згідно з рішенням Криворізької ТВК від 17 листопада, відбудеться в Кривому Розі в неділю, 6 грудня 2020 р Оскільки Юрій Вілкул зняв свою кандидатуру, надавши відповідну заяву в ТВК, то в бюлетені виборці побачать прізвища тільки двох кандидатів на пост мера Кривого Рогу. Це Костянтин Павлов від політичної сили «Опозиційна платформа - За життя» та Дмитро Шевчик - партія «Слуга народу».

Нагадаємо, проведені в кінці листопада 2020 року опитування показали, що Володимир Зеленський все ще користується довірою українців, але йому на п'яти наступають два інших політики. Рейтинги довіри до політиків значно змінилися, в порівнянні з минулим періодом.