Рейтинг довіри до політиків: Зеленському дихають у спину

Володимир Зеленський поки ще очолює рейтинг довіри до політиків в країні, проте на п'яти президенту наступають відразу два українських політика Віталій Кличко і екс-прем'єр Володимир Гройсман. Результати опитування соцгрупи «Рейтинг» від 28-30 листопада 2020 року показали, кому з політиків громадяни України довіряють майбутнє держави, а кого не готові бачити на керівних постах.

Рейтинг довіри до політиків: Зеленському дихають у спину - today.ua

Згідно з даними соцопитувань групи «Рейтинг», проведених в останніх числах листопада, Володимир Зеленський поки ще є незаперечним лідером. Політику глави держави підтримують 44% опитаних, 53 українців висловили недовіру діям Зеленського на посаді президента.

На другому місці в рейтингу довіри до політиків виявився новообраний на пост мера Києва екс-боксер Віталій Кличко. Столичному градоначальнику довіряють 33% опитаних, 54% респондентів висловили недовіру.

Замикає трійку лідерів у рейтингу довіри екс-прем'єр міністр України Володимир Гройсман. 31% опитаних довіряють політику, 58% - не довіряють. Рейтинг довіри до політиків: Зеленському дихають у спину Що стосується чинного прем'єр-міністра України, то його положення складно назвати завидним. Денис Шмигаль користується підтримкою лише 34% учасників опитування, 46% чолі уряду не довіряють.

Ще менше українців довіряють главі ОП Андрію Єрмаку. 42% респондентів заявили, що такий політик їм не відомий, 44% зазначили, що не довіряють главі Офісу президента, і лише 9% опитаних підтримують Єрмака.

Перше місце в рейтингу недовіри до політиків зайняв ще один колишній глава уряду України Арсеній Яценюк. Лише 15% опитаних висловили довіру до екс-прем'єру, 78% - заявили про недовіру до його дій.

Нагадаємо, раніше опитування показало, наскільки українці підтримують дії Володимира Зеленського в боротьбі з COVID-19. На жаль, але коронавірус опустив рейтинги президента ще нижче.