Введення податку на пай: Шмигаль прокоментував законопроект

Автор: Шевченко Лилия

Прем'єр-міністр України вперше висловився про доцільність введення податку на кожен гектар земельного паю. Денис Шмигаль назвав цю пропозицію передчасною. Коли ж глава уряду вважає доречним обкласти власників невеликих ділянок землі податком у 1,5 тисячі гривень за кожен гектар?

Введення податку на пай: Шмигаль прокоментував законопроект - today.ua

За даними фахівців, в Україні дрібні власники все частіше намагаються самі обробляти свої земельні паї, щоб прогодувати сім'ї. В середньому у кожного «одноосібника» по 4 га землі сільгосп призначення. Нардепи запропонували стягувати за кожен гектар по півтори тисячі гривень податку, незалежно від того, скільки доходу отримав фермер. Отже, в середньому кожному з них доведеться викласти в казну держави 6000 гривень.

Для жителів сільської місцевості в сучасних українських реаліях ця сума може виявитися непідйомною, що в свою чергу, як вважають експерти, змусить людей продавати свої паї великим агрохолдингам. До речі, згідно із законопроектом, великим землевласникам збільшення податку не загрожує зовсім.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Введення податку на пай: Шмигаль прокоментував законопроектЗ цього питання висловився прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він не став піддавати критиці положення законопроекту №3131, але назвав його передчасним. «Це ідея на сьогодні, вважаю, передчасна. Збільшувати орендну плату в умовах кризи, в умовах, коли фермери просять підтримки від держави, - це не зовсім коректно», - сказав Денис Шмигаль на урядовій нараді у середу, 8 липня 2020 р.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Нагадаємо, депутати з фракції «Слуга народу» і групи «Довіра», при підтримці великого агробізнесу, розробили законопроект, в якому пропонують ввести новий податок на землю для дрібних фермерів.

Головне