Все, що потрібно під час війни: Лілія Ребрик показала, що росте на її городі

Автор: Анастасия Березовская

У перші дні нападу на Київ українська ведуча Лілія Ребрик разом із дочками та чоловіком переїхала на захід країни. Через три місяці з початку війни, наприкінці травня, вона повернулася додому. Мабуть, хтось стежив за господарством зірки, адже вдома на неї чекав доглянутий сад і висаджені рослини.

Все, що потрібно під час війни: Лілія Ребрик показала, що росте на її городі - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Колишня гімнастка та її чоловік, хореограф Андрій Дикий мають розкішний будинок у передмісті Києва серед лісу. Двоповерховий особняк оточений просторою територією з рівним зеленим газоном. Тут є зона для відпочинку, альтанка, також маленький сад.

Кущі деяких рослин висаджені у спеціальні високі піддони, а кущі лохини та малини розростаються біля паркану в землі. Все, що потрібно під час війни: Лілія Ребрик показала, що росте на її городі Вперше за довгий час Лілія Ребрик провела екскурсію своїм садом, похвалившись урожаєм. Варто зазначити, що на городі зірки є все необхідне під час війни – овочі та фрукти, щоб наситити організм необхідними вітамінами. До того ж це повністю органічні продукти. А з огляду на те, як підскочила ціна на продукти, свій город – це ще й чудова економія. Все, що потрібно під час війни: Лілія Ребрик показала, що росте на її городі У саду Лілія Ребрик вирощує полуницю, лохину, малину, помідори, огірки, кабачки та інші овочі та фрукти. Все, що потрібно під час війни: Лілія Ребрик показала, що росте на її городі Нагадаємо, Софія Ротару в день свого 75-річчя показала, куди переїхала під час війни: "Тут я народилася, росла..."

Популярні зараз

Мобілізація “пенсіонерів“ неефективна: у Раді готують зниження призовного віку до 50 років

Названо найгарячішу точку фронту: росіянам наказали захопити місто за будь-яку ціну

В Україні з'явиться новий вид пенсії: громадяни будуть отримувати дві виплати одночасно

Росія змінила тактику ракетних обстрілів України: які цілі у пріоритеті