В Україні повернуть строгий карантин: в МОЗ прогнозують повний колапс медсистеми

Україна знову побила черговий антирекорд за кількістю нових випадків зараження коронавірусом за добу. На ранок 28 серпня було виявлено близько двох з половиною тисяч хворих. Глава МОЗ налаштований рішуче...

В Україні повернуть строгий карантин: в МОЗ прогнозують повний колапс медсистеми - today.ua

Під час щоденного брифінгу, головною темою якого традиційно є епідемія коронавируса в Україні, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що пом'якшувати карантинні заходи, а тим більше скасовувати їх, не можна. Глава МОЗ впевнений, що в такому випадку Україні загрожує повний колапс медичної системи.

Скасування карантинних обмежень, якщо така буде реалізована найближчим часом, за словами Максима Степанова, призведе до того, що на території держави буде ввергнута в хаос вся медична система. Причиною такого розвитку подій стане постійне зростання кількості громадян, які потребують термінової госпіталізації. «Кількість хворих постійно зростає. Крім загальної кількості людей, у яких підтверджена коронавірусна хвороба, у нас зростає кількість людей, які госпіталізуються. Кожен день», - зазначив Максим Степанов під час брифінгу. В Україні повернуть строгий карантин: в МОЗ прогнозують повний колапс медсистеми Міністр охорони здоров'я повідомив, що на ранок п'ятниці, 28 серпня, в лікарнях країни перебуває понад шість з половиною тисяч пацієнтів з підтвердженою коронавирусной інфекцією. Медична система України поки справляється, але якщо в цей складний період скасувати карантин, то лікарні за короткий час будуть переповнені, новим пацієнтам допомогу буде ніде і нікому надавати.

«Якщо ми не хочемо бачити апокаліптичні кадри, коли нема куди госпіталізувати, давайте просто дотримуватися правил нової реальності, яка у нас є», - закликав на брифінгу Максим Степанов.

Нагадаємо, оновлена статистика МОЗ по коронавірусу в Україні знову побила страшний антирекорд. Кількість хворих зростає неймовірними темпами.