У школу кожен день будуть ходити тільки учні 1, 5 і 10 класів: інші - по черзі

Автор: Шевченко Лилия

В Україні визначилися з формою навчання у школах в період епідемії коронавіруса. Так, в столиці діти будуть ходити на уроки по черзі, лише деяким пощастить сісти за парти, як раніше.

У школу кожен день будуть ходити тільки учні 1, 5 і 10 класів: інші - по черзі - today.ua

Стало відомо, як будуть працювати школи Києва з 1 вересня 2020 року. Щодня відвідувати уроки в звичному режимі будуть тільки першокласники, а також учні п'ятих і десятих класів. Всі інші школярі відвідуватимуть навчальні заклади всього кілька разів на тиждень, в решті часу заняття будуть проводитися онлайн.

У деяких районах Києва діти ходитимуть до школи у дві зміни або з так званої подсменкой. За словами начальника Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти КМДА Олени Бохно, поки немає однозначного рішення щодо проведення святкових лінійок в честь Дня знань. У МОН закликають скасувати всі масові заходи. У школу кожен день будуть ходити тільки учні 1, 5 і 10 класів: інші - по черзі Олена Бохно вважає, що змішана система освіти буде кращим варіантом в умовах карантину. Для кожного класу визначаться зі своїми «присутніми» днями. Це дозволить зменшити чисельність дітей в школі і убезпечити їх від масових скупчень, щоб захистити від поширення коронавируса.

Старшокласники в основному будуть навчатися дистанційно. Кожен день будуть ходити в школу тільки діти, які тільки пішли в 1 клас, або в перехідній п'ятий або десятий, щоб у них нормально пройшов адаптаційний період. Крім того, всі вчителі і працівники шкіл повинні будуть пройти обов'язковий медогляд.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Олена Бохно підкреслила, що змішана форма навчання буде діяти в умовах помірного поширення коронавіруса. Якщо Київ опиниться в червоній зоні, школи закриють, а всіх учнів переведуть на дистанційне навчання.

Як будуть тестувати вчителів і що готують для першокласників по всій Україні, розповів глава МОЗ Максим Степанов.