У бежевому вбранні з накладними кишенями та у намисті: Олена Зеленська прилетіла до Нью-Йорка

Президент разом із дружиною Оленою прибули з офіційним візитом до Нью-Йорка. Перша леді України з'явилася в ефектному монохромному образі.

У бежевому вбранні з накладними кишенями та у намисті: Олена Зеленська прилетіла до Нью-Йорка - today.ua

Подружжя разом вийшло із літака в США. Володимир Зеленський одягнув поло з довгими рукавами з вишитим на серці тризубом та штани карго кольору хакі. Глава держави доповнив вбрання черевиками коричневого відтінку.

У центрі уваги традиційно опинилася Олена Зеленська. Вона постала у стильному бежевому костюмі. Блузу та жакет з накладними кишенями доповнили прямі широкі штани зі стрілками. Талію знаменитої українки підкреслив тканинний пояс в тон вбранню.

Олена завершила look коричневими туфлями на підборах та різнокольоровим намистом. Волосся Зеленської завило у локони, а обличчя прикрасив ніжний денний макіяж у натуральних тонах.

Обраниця глави держави розповіла про мету візиту.

"Разом прибули до Нью-Йорка для участі у заходах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН. Тема дискусії – "Відновлення довіри та глобальної солідарності". Україна добре розуміє важливість того й іншого. Нам є що сказати. Тож далі – важливі та насичені дні. Рада Безпеки. Саміт цілей сталого розвитку. Вагомі двосторонні зустрічі", - наголосила Олена.

У бежевому вбранні з накладними кишенями та у намисті: Олена Зеленська прилетіла до Нью-Йорка

Зеленська зазначила, що територіальна цілісність держави є ключовим принципом усіх базових міжнародних документів. У Вашингтоні відбудуться переговори з президентом США Джо Байденом, військовим керівництвом, а також із лідерами палат та партій Конгресу.

У бежевому вбранні з накладними кишенями та у намисті: Олена Зеленська прилетіла до Нью-Йорка

Перша леді України кілька разів виступатиме на полях Генасамблеї ООН. Вона розповість про те, що змушені переживати наші діти через повномасштабне вторгнення російських окупантів. Зеленські зустрінуться із сім'єю Клінтонів, які підтримують Україну, спільно з ЮНЕСКО відкриють виставку, присвячену руйнуванню української культурної спадщини.

Раніше повідомлялося, що у Криму виставили на продаж квартиру Зеленських.