Виставлена на продаж квартира Зеленських: скільки коштує житло президентської сім'ї

Окупаційна влада в Криму веде активний розпродаж майна, яке належить українським громадянам. Серед того, що незабаром піде з молотка – квартира родини українського президента Володимира Зеленського.

Виставлена на продаж квартира Зеленських: скільки коштує житло президентської сім'ї - today.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі так званий кримський "спікер" Володимир Константинов.

Житлові та комерційні об'єкти, що належать громадянам України, спочатку "націоналізують", а потім продають на аукціонах. У повідомленні, зокрема, йдеться, що в Криму вже відбулося 8 аукціонів із продажу "націоналізованого нерухомого майна". На них виручили понад 800 млн рублів.

А найближчим часом виставлять на продаж ще близько сотні об'єктів нерухомості. Їх також планують продати не менше ніж за 800 мільйонів у російській валюті.

"Це – житлові приміщення, включаючи квартиру подружжя Зеленських, об'єкти санаторно-курортного призначення, торговельні та комерційні приміщення", – повідомляє Константинов.

Виставлена на продаж квартира Зеленських: скільки коштує житло президентської сім'ї

При цьому представник окупаційної влади зазначає, що розпродажу підлягає майно осіб, які "підтримують терористичний київський режим".

Як повідомляють ЗМІ, Олена Зеленська придбала квартиру в Криму ще 2013 року. Тоді, як відомо, подружжя Зеленських працювало у шоу-бізнесі. Ця квартира є в електронній декларації президента. Там вказана її вартість – 1,3 млн гривень. На той час, коли квартира купувалася, вона коштувала близько 160 тисяч доларів.

Нагадаємо, в окупованих населених пунктах Запорізької області загарбники почали заселяти порожні квартири місцевих громадян, які евакуювалися на територію, підконтрольну Україні.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel