Українці назвали Зеленського головним розчаруванням року - опитування Центру Разумкова

У поточному році Володимир Зеленський втратив підтримку і довіру половини своїх виборців. Число українців, які продовжують вважати Президента України провідним політиком, протягом 2020 року знизилося вдвічі. Про це свідчать результати масштабного опитування Центру Разумкова.

Українці назвали Зеленського головним розчаруванням року - опитування Центру Разумкова - today.ua

Більшість громадян України заявили, що вважають главу держави головним розчаруванням 2020 року. Володимир Зеленський не зміг реалізувати надії половини своїх виборців, а також у нього не вийшло переконати у своїй політичній спроможності тих, хто за нього не голосував, оскільки в нього не вірив.

Результати соцопитування Центру Разумкова показали, що 42 відсотки українців вважають, що саме Володимир Зеленський є головним розчаруванням року, що минає. Петро Порошенко розчарував десять відсотків громадян країни. Олег Ляшко, Денис Шмигаль, Юлія Тимошенко, Олексій Гончарук та Віктор Медведчук отримали по 2 відсотка в даному опитуванні Центру. 1% українців заявили, що їх розчарував Святослав Вакарчук. Ще 17% утрималися від відповіді. Українці назвали Зеленського головним розчаруванням року - опитування Центру Разумкова Але є і хороші новини. 20 відсотків опитаних українців визнали, що Володимир Зеленський для них є політиком 2020 року. На жаль, в минулому 2019 році політиком року Президента країни назвали 46 відсотків.

Відзначимо, що експерти Центру Разумкова проводили опитування з 4 по 9 грудня, було опитано 2018 громадян України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, раніше Олена Зеленська розповіла, які поради вона дає своєму чоловікові. Чи виконує Володимир Зеленський рекомендації дружини?