Олена Зеленська розповіла про поради, які вона дає Володимиру Зеленському

Олена Зеленська в інтерв'ю виданню ВВС Україна розповіла про поради, які вона дає своєму чоловікові Володимиру Зеленському. Перша леді зізналася, що постійно дає поради Володимиру Зеленському. Проте - лише як чоловікові, а не як президенту. І він до її рекомендацій прислухається.

Олена Зеленська розповіла про поради, які вона дає Володимиру Зеленському - today.ua

"Як чоловікові - постійно. Як президенту - майже ніколи. Як мій чоловік - він завжди прислухається, а у президента для цього є радники", - говорить Олена Зеленська.

Втім, вона, звичайно, може йому щось порадити і як главі держави, проте здебільшого він ці її висловлювання залишає без уваги, зізналася перша леді.

Те ж саме підтвердили і в Офісі президента. Зокрема, політтехнолог Віталій Чепинога вважає, що так і є насправді. Справа в тому, що ще до президентської посади, під час свого перебування керівником студії "Квартал 95", Зеленський відрізнявся авторитарним стилем управління. Він така людина, що йому потрібно в усьому розібратися самому і самому винести рішення. Олена Зеленська розповіла про поради, які вона дає Володимиру Зеленському Та все ж люди з Офісу президента кажуть, що Олена Зеленська іноді там буває. Вона не дає порад, проте може дуже коректно і м'яко висловити свою думку.

"Володимир дуже поважає її думку. Вона не радить, проте може озвучити свою думку. При цьому дуже коректна в своїх висловлюваннях. І я не думаю, що коментує якісь політичні рішення. Зокрема, публічно. Ніколи", - поділилося неназване джерело з ОП.

Нагадаємо, експерти в питаннях моди "розклали по кісточках" стиль одягу Олени Зеленської. Думки розійшлися: одні вважають, що перша леді одягається ідеально. Інші вважають, що вона навмисне вибирає вбрання оверсайс, щоби ховатися за ним.

ДЖЕРЕЛОbbc