Українським дітям школа не потрібна: у МОН звернули увагу на проблеми освіти в країні

Автор: Шевченко Лилия

«Навіщо тоді школа?» - поцікавився виконуючий обов'язки міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет, нагадуючи, що при вступі у вузи вага атестата становить лише десять відсотків.

Українським дітям школа не потрібна: у МОН звернули увагу на проблеми освіти в країні - today.ua

У Міністерстві освіти України з'ясували, чому діти почали вивчати тільки ті предмети, які потрібні для здачі ЗНО. Інший обсяг шкільної програми проходить повз, що насправді знижує рівень знань у молодого покоління українців.

На сьогоднішній день в українських школах склалася ситуація, коли учні відповідально вивчають лише три-чотири предмети, з яких вони планують здавати ЗНО для вступу до вузів. Шкарлет розповів, що ЗНО є ефективним інструментом, що дозволяє уникнути корупції і зрівнював дітей з різних верств суспільства.

Українським дітям школа не потрібна: у МОН звернули увагу на проблеми освіти в країніОднак той факт, що вага атестата при вступі має лише 10 відсотків ваги у підрахунку загальної кількості балів учня, є сумнівним. Він призводить до того, що школярі відверто ігнорують загальний курс середньої освіти, вивчаючи лише кілька предметів.

Популярні зараз

Американські спецпризначенці вчать українську мову: навіщо їм це потрібно

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

Стало відомо, чи зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні з 1 травня

В Україні виник дефіцит досвідчених фахівців: названі найбільш затребувані професії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

В. о. міністра освіти і науки переконаний, що вага аттерстата про повну загальну середню освіту при вступі до навчальних закладів має бути більш значним, щоб стимулювати дітей отримувати весь обсяг знань, які їм можуть дати в школах.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві фінансів України запустили в роботу сервіс, що дозволяє зрозуміти, скільки в рік держава витрачає грошей на кожного школяра. Суми відрізняються по школах і по регіонах.