Занадто дорого: у скільки обходиться країні кожен школяр – дані Мінфіну

«Здається, це ж-ж-ж неспроста!» Поки ведуться наради щодо того, дистанційно або у звичайному режимі навчатимуться діти в школах та інших навчальних закладах, в Україні розповіли, скільки грошей витрачає країна на кожного учня за рік.

Занадто дорого: у скільки обходиться країні кожен школяр – дані Мінфіну - today.ua

Міністерство фінансів України, завдяки новому інтерактивному інструменту дашборд, показало, скільки грошей на кожного учня щорічно витрачає держава з казни. Суми вражають, треба визнати. Цікаво, що дашборд дає можливість побачити усереднені цифри в цілому по країні, а також показує витрати на рівні окремих шкіл.

У прес-службі Мінфіну уточнили, що дашборд працює на основі зібраних даних про фінансових, кількісних і якісних показниках роботи закладів загальної середньої освіти за період минулого 2019-го року.

Програма опрацювала інформацію про більш ніж 14 тисяч навчальних закладів України, у яких загалом навчаються майже чотири мільйони учнів та працюють 438,5 тисяч викладачів.

Занадто дорого: у скільки обходиться країні кожен школяр – дані МінфінуУ 2019 році на всі зазначені школи держава витратила 94,1 мільярда гривень, середні витрати по країні на кожного учня склали 23,1 тисячі гривень за весь рік.

Сільські школи вимагають великих витрат, ніж міські. На навчання одного сільського школяра витрачається 32,4 тисячі гривень в рік, тоді як на міських з 19,1 тисяч.

Найбільш марнотратними в плані витрат на школярів опинилися школи у Баришівському районі Київської області – майже 82 тисячі гривень за рік. Самими економними визнані школи в Таїровської селищної ВІДГ Одеської області – всього за 9,5 тисяч гривень на одного учня в рік.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що система освіти в школах, незалежно від того, наскільки довго триватиме епідемія коронавіруса в Україні, буде змінена. Яким воно, швидше за все, буде, розповів виконуючий обов'язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Друзі Меган Маркл назвали другу причину, чому герцогиня не прилетіла на похорон принца Філіпа
Вагітна Меган Маркл відмовилася супроводжувати свого чоловіка принца Гаррі в подорожі до Великобританії. Спочатку зазначалося, що колишня американська...
Курс долара в Україні відновив зростання: скільки коштує валюта 14 квітня
У середу, 14 квітня, курс долара підвищився до 28,01 грн/долар. Це перший стрибок валюти за останні 1,5 місяці. У порівнянні зі вчорашнім днем, дол...
В Україні не вистачає грошей на виплату пенсій: витрати ПФУ перевищили доходи на 7,5 млрд гривень
В Україні може не вистачити грошей для виплати пенсій, в Пенсійному фонді занадто багато коштів витратили на допомогу ФОП, на індексації та на підвище...
Стало відомо, які продукти харчування найчастіше фальсифікують в Україні
Перевірки, проведені Державною службою з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, показали, що в Україні на полицях магазинів дуже част...
“Нафтогаз“ розповів споживачам, як отримати кешбек за оплату платежів
“Нафтогаз“ пропонує своїм клієнтам отримати кешбек в розмірі 200 грн при оплаті послуг через сервіс EasyPay. Даний розіграш триватиме до 30 квітня 202...