Україна скоро ввійде до складу ЄС: усі системи готові стати частиною європейської сім'ї

Приголомшливий прогноз дала віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Ольга Стефанишина з упевненістю заявила, що Україна точно стане членом Європейського Союзу, це лише питання часу. Звідки така впевненість?

Україна скоро ввійде до складу ЄС: усі системи готові стати частиною європейської сім'ї - today.ua

Стефанишина розповіла, що за всіма технічними та юридичними характеристиками Україна вже готова стати частиною європейської системи. «Це питання часу, який Україна сама визначить для себе, тому що Європейський Союз — це не донорська організація, це об'єднання сильних економічно незалежних стабільних демократичних країн, і саме тому Україна зараз на шляху тих реформ, які дозволять Україні бути повноправним членом Європейського Союзу», - заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції під час прес-конференції «Україна і Угода про асоціацію з ЄС: моніторинг виконання 2014-2019».

Стефанишина підкреслила, що проведені реформи перетворять Україну на потужну і економічно незалежну державу, а досягнутий на сьогоднішній день прогрес показав, що європейський шлях країни вже неможливо пустити назад.

Україна скоро ввійде до складу ЄС: усі системи готові стати частиною європейської сім'їОльга Стефанишина вважає, що Україна виходить на рівень євроінтеграції 2.0». Досягнення останніх п'яти років чиновниця назвала «колосальним прогресом. Віце-прем'єр зізналася, що великі надії в цьому напрямку покладає на саміт «Україна-ЄС», який намічено на жовтень 2020-го року.

«Ми сподіваємося на підписання угоди про спільний авіаційний простір та початок другої місії в рамках Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (ACAA)», — сказала чиновниця на прес-конференції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський Союз не погодився відкрити кордони для українців. У МЗС засмутили сумним прогнозом.