Україна просить у ЄС допомоги в навчанні дітей: країна не справляється з організацією змішаної освіти

Автор: Шевченко Лилия

Міністерство освіти і науки України не може справитися з організацією змішаної освіти в навчальних закладах країни. Про це під час онлайн-переговорів з главою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Еріком де Загоном повідомив і. о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Україна просить у ЄС допомоги в навчанні дітей: країна не справляється з організацією змішаної освіти - today.ua

У прес-службі Міністерства освіти і науки України оприлюднили інформацію, що Сергій Шкарлет в онлайн-бесіді з представником Європейського інвестиційного банку назвав співпрацю з даною фінансовою структурою «важливим кроком євроінтеграції освітньої системи України».

Тимчасово виконуючий обов'язки глави МОН України запропонував Європейському інвестиційному банку в Україні спільними зусиллями впровадити в країні комплексну програму очно-дистанційної або змішаної освіти. Україна просить у ЄС допомоги в навчанні дітей: країна не справляється з організацією змішаної освіти «Світ шукає шляхи адаптації до життя в умовах пандемії коронавіруса. І Україна також проходить цей шлях вперше. Нам необхідна допомога в організації змішаної освіти, особливо для шкіл, в тому числі і в рамках Нової української школи. Тому ми готові розробити проект і представити його на розгляд в ЄІБ», - сказав Сергій Шкарлет під час онлайн-переговорів з Жан-Еріком де Загоном.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представник ЄІБ в Україні заявив, що найважливішими інвестиціями є вкладення в людський капітал. У зв'язку з цим Банк готовий налагодити співпрацю в сфері освіти з МОН України.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Нагадаємо, раніше в МОН оголосили про впровадження STEM-освіти в українських школах. Що являє собою нова система навчання молодого покоління і чим вона відрізняється від звичної програми?