Вчені назвали продукт харчування, який знижує відчуття голоду і захистить від переїдання

Американські вчені з'ясували, яка їжа дає відчуття ситості надовго і не дозволяє переїдати. Як виявилося, треба лише ввести в раціон один продукт харчування - гриби.

Вчені назвали продукт харчування, який знижує відчуття голоду і захистить від переїдання - today.ua

Група американських вчених в ході масштабного дослідження прийшли до висновку, що будь-який дієтичний раціон повинен містити страви з грибів.

За даними дослідників, гриби містять багато цінних вітамінів і мікроелементів, корисних для здоров'я. А також цей рослинний продукт ефективно пригнічує відчуття голоду.

Вчені назвали продукт харчування, який знижує відчуття голоду і захистить від переїданняЗавдяки властивості грибів забезпечувати відчуття ситості надовго, можна швидко і без особливих труднощів скинути зайву вагу, нормалізувати обмін речовин і привести ШКТ в порядок.

Вчені з США за результатами проведеної роботи з'ясували, що абсолютно будь-які види грибів мають властивість пригнічувати відчуття голоду і захищати від переїдання. Вирощені в неволі печериці або зібрані в лісі лисички і білі гриби однаково ефективні і корисні для фігури.

В ході експерименту вчені розділили добровольців на 3 групи: одні їли вегетаріанську їжу і гриби, інші – вживали переважно м'ясну їжу, а треті харчувалися звичним для них способом. В результаті, люди, в раціоні яких були присутні гриби, в кінці дослідження стали важити менше майже на чверть від своєї початкової ваги. Решта залишилися в колишній вазі або навіть одужали.

Щоб перевірити на собі чудодійну силу грибів у вгамуванні почуття голоду, приготуйте на обід грибний крем-суп. Рецепт цього пісного і дуже смачного блюда дивує своєю простотою.