Трамп боротиметься за пост президента: що відбувається в США через два тижні після виборів

Дональд Трамп заявив, що його програш на минулих президентських виборах – це всього лише «фейкова новина», поширювана деякими ЗМІ. Поки що чинний президент США назвав компанію, яка, на його думку, сфальсифікувала результати голосування на користь Джо Байдена.

Трамп боротиметься за пост президента: що відбувається в США через два тижні після виборів - today.ua

Минулі президентські вибори в США стали найбільш неспокійними за останні десятиліття. Довгі роки Сполучені Штати були оплотом демократії, прикладом чесності і відкритості, торжества закону для всього світу. Але в 2020 році, здається, щось пішло не так…

Трамп боротиметься за пост президента: що відбувається в США через два тижні після виборівДональд Трамп у своєму Twitter написав, що його фіаско на президентських виборах – це результат фальсифікації з боку протиборчої сторони. У зв'язку з цим, президент-республіканець США зазначив, що не планує відступати і буде боротися далі.

"Він (Джо Байден. Прима.ред.) виграв тільки в очах фейкових новин. Я не поступаюся! На нас чекає довгий шлях", - написав Дональд Трамп на своїй сторінці в соціальній мережі.

Представник Республіканської партії США Дональд Трамп також додав, що його опоненту Джо Байдену надавали допомогу у фальсифікації голосів вибірників фахівці приватної компанії Dominion.

Трамп боротиметься за пост президента: що відбувається в США через два тижні після виборівЗазначимо, що президентські вибори пройшли у всіх штатах США у вівторок, 3 листопада 2020 року. Підрахунок голосів тривав майже два тижні. За цей час вулиці великих міст країни стрясали масові протести, нерідко прихильники Дональда Трампа і Джо Байдена вступали між собою в сутички.

Нагадаємо, раніше Дональд Трамп заявив, що готовий визнати свою поразку на виборах, але назвав для цього одну вагому умову. Що заважає чинному президенту передати справи своєму опонентові Джо Байдену?