Саакашвілі б'є тривогу: Україна до кінця літа залишиться без залізниці

Автор: Шевченко Лилия

Міхеїл Саакашвілі взяв участь у спільному засіданні з наглядовою радою «Укрзалізниці». За результатами цього засідання голова виконавчого комітету ради Національних реформ повідомив громадськості, що Україна може залишитися без залізничного транспорту вже в найближчі місяці.

Саакашвілі б'є тривогу: Україна до кінця літа залишиться без залізниці - today.ua

Ситуацію в «Укрзалізниці» необхідно терміново брати під суворий контроль держави. В іншому випадку, все завалиться, і країна залишиться без залізничного сполучення. Про це розповів на своїй сторінці в Фейсбук керівник комітету Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі.

«Провели спільне засідання з наглядовою радою "Укрзалізниці", і я йду звідси з тяжким враженням. Якщо ситуація, яка повністю пущена на самоплив, триватиме максимум до кінця літа Україна залишиться без залізниці», — написав Міхеїл Саакашвілі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Саакашвілі б'є тривогу: Україна до кінця літа залишиться без залізниціУ чому причина таких песимістичних настроїв? За словами грузинського політика, в адміністрації залізничного транспорту України за фактом немає чинного керівника. «Укрзалізниця» кинута напризволяще. Міхеїл Саакашвілі закликав терміново вжити рішучих заходів, які були розроблені для порятунку ситуації в ж/д секторі держави.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Нагадаємо, раніше Міхеїл Саакашвілі, за активної участі якого розпочиналася реформа української правоохоронної системи, заявив, що до теперішнього часу поліція скотилася чи не до ролі силового придатка корумпованих структур. Що змусило грузинського політика так думати?