З чоловіком у ліжку: Катя Осадча показала рідкісне фото з Юрієм Горбуновим

Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили річницю весілля. Відомі українські телеведучі одружені вже шість років. Зірка каналу 1+1 показала рідкісне спільне фото з чоловіком і зробила відверте визнання.

З чоловіком у ліжку: Катя Осадча показала рідкісне фото з Юрієм Горбуновим  - today.ua

Ведуча популярної програми "Світське життя" відзначає свято. Сьогодні вони відзначають шосту річницю весілля. Катя Осадча показала цікавий знімок із Юрієм Горбуновим. Подружжя позувало в ліжку. Українська журналістка та її обранець-колега склали парний образ. Вони одягли трендові білі футболки та сині джинси.

Багатодітна мама зображена з легким макіяжем. Вона відтінила очі і нанесла на губи напівпрозорий рожевий блиск. Вуха та зап'ястя Каті прикрасили патріотичні сережки та браслети.

З чоловіком у ліжку: Катя Осадча показала рідкісне фото з Юрієм Горбуновим

Осадча розпустила волосся. Вона обняла чоловіка за плечі, а він ніжно поклав руку на її коліно. Знаменитості з усмішкою подивилися в камеру.

"Сьогодні 6 років, як ми чоловік і дружина. Юрко, дякую за терпіння і мудрість, за любов і каву в ліжко. Складні часи, але переживемо все разом. Розповідатимемо онукам на їхніх весіллях, що головне чути один одного, розуміти, поступатися. Саме так бабця з дідом пережили разом війну. Люблю тебе", - написала теледіва.

Горбунов також адресував дружині зворушливе послання.

"Люблю тебе, Катруся! Ти найкраща у світі!" – наголосив шоумен.

З чоловіком у ліжку: Катя Осадча показала рідкісне фото з Юрієм Горбуновим

Нагадаємо, Катя Осадча вийшла заміж за Юрія Горбунова у 2017 році. Вони виховують двох синів – Данила та Івана. У ведучої є син Ілля від першого шлюбу з Олегом Поліщуком.

Раніше Катя Осадча показала фото з батьками, яким удалося вижити в період окупації.