“Із сусідів не залишилося нікого“: Катя Осадча показала фото з батьками, які вижили під час окупації

Катя Осадча поділилася з фанатами рідкісним фото зі своїми батьками. Як завжди тато ведучої зачарував публіку своїм добродушним виразом обличчя, а мама – стилем.

“Із сусідів не залишилося нікого“: Катя Осадча показала фото з батьками, які вижили під час окупації - today.ua

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення РФ на територію України Катя Осадча зі своєю родиною перебувала у Києві. Артистка вирішила, що перебратися до села буде найкращим рішенням, проте це було не так. З тим, як наближалися російські окупанти, незмінна ведуча шоу "Світське життя" прийняла рішення переїхати на захід країни. А її батьки залишилися вдома та відмовлялися їхати.

"Хочу подякувати (ЗСУ), що маю нагоду побачити своїх батьків, адже коли вороги були вже за кілька кілометрів і з сусідів не залишилося зовсім нікого, батьки не виїжджали і лише завдяки нашим Героям Київська область звільнена та будуть звільнені й інші місця!" - зазначила у публікації Катя Осадча.

Артистка постала в кадрі в широких синіх джинсах, білій футболці та картатому кардигані. Особливу увагу привернула мама ведучої – Ганна виглядала чудово у чорних спортивних штанах та білому в'язаному светрі з косами. Вона завершила свій образ багатошаровою прикрасою та одягла окуляри у стильній квадратній оправі.

“Із сусідів не залишилося нікого“: Катя Осадча показала фото з батьками, які вижили під час окупації

"Мама на стилі", "Тато шикарний, а маму дуже попросили сфотографуватися", "Дуже стильні батьки", "Мамуля красуня", - пишуть фанати.

Нагадаємо, Катя Осадча показала, як проводить час із дітьми після обстрілу Києва - вечір при свічках.