Втратять гроші у лютому: астрологи назвали два знаки Зодіаку, які незабаром залишаться без заощаджень

Автор: Леся Ловіцька

Найскладнішим місяцем у році для багатьох є січень, бо після свят доводиться заощаджувати. Однак і лютий буде складним у плані фінансів для двох знаків Зодіаку. Астрологи попередили їх про ризикованість витрачати гроші у цей період.

Втратять гроші у лютому: астрологи назвали два знаки Зодіаку, які незабаром залишаться без заощаджень - today.ua

Езотерики заявили, що цього місяця успіх відвернеться від Риб і Дів, які звикли жити на широку ногу. Їм слід відмовитися від необдуманих витрат та максимально обережно відноситися до коштів.

Водолій

У житті представників цього знаку очікуються вкрай неприємні зміни. Вони вдарять по гаманцю і доведеться на якийсь час затягнути паски. Фахівці із зірок порадили Водоліям не втрачати пильності – вони можуть стати жертвами шахраїв чи підлих знайомих, які спробують відібрати гроші без наміру повернути їх.

У Водоліїв очікуються серйозні проблеми на роботі. Вони не встигатимуть виконувати поточні завдання, за що можуть втратити премію або частину заробітної плати. Великі витрати будуть максимально не на часі в лютому.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

З'явилось важливе уточнення щодо “автомобільної мобілізації“: кого торкнеться вилучення транспорту

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Втратять гроші у лютому: астрологи назвали два знаки Зодіаку, які незабаром залишаться без заощаджень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Діва

Дівам потрібно максимально обмежити ризики, які точно будуть невиправдані. Не слід погоджуватися на авантюри з метою швидкого заробітку. Головне пам'ятати, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. У лютому людям цього знака не потрібно займатися екстремальними видами спорту – є ймовірність отримання травм та значних витрат на лікування.

Раніше астрологи назвали три знаки Зодіаку, які вміють зберігати красу. Вони довго залишаються молодими та привабливими.